We wtorek 5 stycznia w USA zadebiutuje Future State i do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • FUTURE STATE: THE NEXT BATMAN #1
  • W Gotham City zawsze było niebezpieczne, ale teraz jest wręcz śmiertelnie! Po tragedii „A-Day” burmistrz pozwolił prywatnej grupie organów ścigania znanej jako Magistrat przejąć kontrolę policyjną nad tak zwanymi zamaskowanymi stróżami – i to dało początek nowemu Mrocznemu Rycerzowi! Jaki jest związek tego tajemniczego bojownika z byłym sojusznikiem Batmana, Luciusem Foxem? Walka o sprawiedliwość nigdy nie była tak niebezpieczna!
   Następnie, w nowej opowieści o Outsiderach, wszystko w Gotham City może znaleźć się pod kontrolą Magistratu – ale nawet członkowie tej totalitarnej siły wiedzą, że peryferie miasta są chronione mieczem Katany!
   Poza tym, wyrusz z Rycerzami Arkham na poszukiwanie wolności. Arkham Asylum zostało zlikwidowane, a Magistrat rządzi krajem żelazną ręką i zerową tolerancją. Nadszedł czas, by szaleńcy odzyskali swoje miasto! Podążaj za Crociem, Two-Facem, Phosphorusem, Zsaszem, Clayfacem i Astrid Arkham, gdy Rycerze Arkham wzniecają święte piekło na okupantów Gotham!
 • DARK NIGHTS: DEATH METAL #7
 • FUTURE STATE: HARLEY QUINN #1
  • W śmiałym posunięciu, które wstrząsa Gotham City, Magistrat uwięził Harley Quinn! Złoczyńca znany niegdyś jako Strach na Wróble, obecnie pionek Magistratu, wykorzystuje wiedzę Harley o złoczyńcach Gotham i Gangu Czarnej Maski do własnych mrocznych celów. Crane i jego szefowie myślą, że pokonali Harley Quinn i złamali jej ducha, ale bardzo się mylą – i Harley się zemści. Napisana przez wschodzącą gwiazdę Stephanie Phillips i narysowana przez ulubioną artystkę fanów Simone Di Meo, rozpoczyna się nowa era Harley Quinn!
 • GENERATIONS SHATTERED #1
  • Zagrożenie kosmicznej proporcji w stosunku do najnowszego (i najstarszego) wszechświata DC zmusza jedną z najbardziej niezwykłych grup bohaterów, jaką kiedykolwiek zebrano, do zmierzenia się z najbardziej tajemniczym wrogiem, jakiego kiedykolwiek napotkali. Co zaczęło się w “Detective Comics #1027”, rozniosło się z “Dark Nights: Death Metal”, aby opowiedzieć historię obejmującą pokolenia DC Universe! Dołącz do oryginalnego Batmana, Kamandiegi, Starfire, Sinestro, Booster Golda, Dr. Lighta, Steela i Sinestro w ich misji w celu uratowania wszechświata, nim skończy się czas!
 • BATMAN: THE CHALICE
 • BIRDS OF PREY: HERO HUNTERS

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
1
3
5
godzin
2
1
minut
5
7
sekund
2
0
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11