Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Zgodnie z zapowiedzią dziś udostępniony został nowy zwiastun “Zack Snyder’s Justice League”.

W “Zack Snyder’s Justice League”, zdeterminowany, by ostateczne poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, Bruce Wayne (Ben Affleck) łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot) w celu zrekrutowania zespołu metaludzi do ochrony świata przed zbliża się groźba katastrofalnych rozmiarów. Zadanie okazuje się trudniejsze niż wyobrażał sobie Bruce, ponieważ każdy z rekrutów musi stawić czoła demonom własnej przeszłości, aby pokonać to, co ich powstrzymywało, i pozwolić na wspólne stworzenie bezprecedensowej ligi bohaterów. Może być już za późno, by teraz zjednoczeni Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) mogli uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem i Darkseidem oraz ich strasznymi intencjami.

https://www.youtube.com/watch?v=vM-Bja2Gy04
https://twitter.com/ZackSnyder/status/1360974203806117894

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO Go.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Woooooooooooooo!

Jakoś mi nie leży zwłaszcza skład na czele Flash, Cyborg
Przydał o by się ekranizacja JL Dark z postaciami typu Batman może Michael Keaton jako 60 letni Bruce bo Flasha to będzie ciągnął jak SM : H
jakby co Robert Patison.
John Constantine, Zatanna, Batwing (David lub Luke), Knight (Ciril)
Question (Vic, Rene), Vigilante, GA, Tarantula, Jason Todd ..
Do tego brudne miasta kwitnąca w nich prostytucja, pedofilia, handel narkotykami napady, gwałty …
coś w klimacie filmów Batmanów Burtona, Joker, Kruk, Terminator 1, 2
komiksów Batman Year One, Question Deaths of Vic Sage, Batman Damned,
czy z poza DC Punisher, Moon Knight, Spawn …

Okej, chłopczyku może nie szafuj zwrotami których wyraźnie nie rozumiesz. Pedofilia i gwałt to nie jest temat który porusza się dla twojej rozrywki. Nie ma na to miejsca w filmie który ma uchodzić za rozrywkę, chyba że dla zabawy włączasz sobie “Siedem”. Filmy o superbohaterach, wielkie blockbustery to nie miejsca na rozważanie takich tematów. Nie w mainstreamowej formie paro milionowego filmu. To są tematy trudne i bardzo ciężkie do przekucia i przepracowania. Po za tym człowiek który używa gwałtu i Batman Bartona jako coś co się ze sobą łączy powinien iść do specjalisty. Batmany Burtona to rodzaj dziecinady którego nie cierpisz(Facet wpada do kanału bomba wybucha ale typ nie umiera panie poważny) ale wstyd ci się przyznać ze chodzi o to by było ciemno, krwawo i ludzie byli biali, wtedy jest to dorosły ważny film. NIE. Nie jest tak i nie rzucaj ważnymi do poruszenia tematami jako tanią sensacją dla twoje wyimaginowanej wersji rozrywki, bo nie daj boże jedna z wymienionych rzeczy dotknie twojej osoby i wtedy ciekawe będzie czy nadal pokazywanie tego jako taki sobie film będzie odpowiednie.

Dobra chłopczyku oglądałem filmy typu Życzenie śmierci, Kruk, serial Punisher i tam są gwałty, porno z dziećmi, pedofilia
ale tam są bohaterowie
a nie dziecinny Flash z JL czy jeszcze bardziej dziecinny Shazam filmy o superbohaterach są coraz gorsze

Widzisz ty je oglądasz ale nie rozumiesz. Życzenie śmierci to szkodliwa propaganda USA i przy okazji kino exploitation, ma za zdanie zaspokoić najbardziej pierwotne popędy. Film jest po prostu zrobiony dla taniej sensacji to raz, dwa jest próbą odreagowania wysokiego wskaźnika przestępczości tamtych lat, trzy łatwego pokazania rozwiązania problemu. Oczywiście jest to skrajna bzdura. Przestępczości nie rozwiążę jeden facet z bronią.Pokazał to Taksówkarz który rozbiera twoich ukochanych bohaterów na części. Pokazując że wybierają przestępców tylko dla tego że to akceptowana forma przemocy. Żadna z postaci którą wymieniłeś nie jest bohaterm. Każdy z nich to socjopata maszczący się tylko dlatego że może. Nie potrafią przepracować traumy, więc przelewają ją na przemoc.Wziąłeś sobie dokładnie najgorszy rodzaj wzorca. Nie odpowiedziałeś za zarzut z Burtonem, mimo że już ktoś wcześniej ci to wypomniał. Po tym widzę że nie masz argumentów tylko powtarzasz jedno i to samo uznając historie, które mają zaczepić w ludziach nadzieje jako dziecinne. Nie rozumiejąc że uważanie Życzenia Śmierci w XXI wieku za poważny film jest dziecinne. Kompletny kicz, nałożony na filtr kontrowersji. Użyj czasem analitycznego umysłu do mediów które konsumujesz, to może przestaniesz w ten sposób myśleć.

To że masz spaczone podejście do kina i uważasz, że tylko filmy mroczne, brutalne, zahaczające o tematykę rodem z kategorii wiekowej NC-17 mogą być dobre, to twój problem. Nie musisz się nim dzielić pod prawie każdym newsem na BC. Nie wiem co groteskowe Batmany Burtona w PG13 mają do Kruka, Punishera i Terminatorów, ale są żywym dowodem na to, że się mylisz – filmy z humorem i barwniejszymi postaciami też mogą być świetne.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):