We wtorek 23 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1034
  • DC Future State może się skończyło – ale teraźniejszość wygląda na napiętą! Wraz z utratą fortuny i posiadłości, wyborem burmistrza Nakano i rosnącym nastawieniem przeciwko strażnikom w Gotham, Bruce Wayne musi przemyśleć, jak być Batmanem … albo zaryzykować pozostawienie w tyle przez własne miasto. Co gorsza, w mieście wybuchła katastrofalna fala przestępczości, której kulminacją była tajemnica morderstwa, która uderza blisko domu – podejrzanych coraz więcej, poszlaki się mnożą, a ślad ciał jeszcze się nie skończył! Laureatka nagrody Eisnera, pisarka Mariko Tamaki i supergwiazda Dan Mora, rozpoczynają nowy, ekscytujący, zaskakujący i stawiający czoła śmierci rozdział w Detective Comics.
  • Dodatkowo w drugim i ostatnim rozdziale „Demon or Detective” Damian Wayne poznaje zaskakującą nową frakcję z burzliwej przeszłości swojej rodziny… ale czym jest Liga Łazarza?
 • BATMAN BLACK & WHITE #4
  Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Gotham City spotykają się, by nawiedzać Mrocznego Rycerza w ekscytujących nowych historiach niektórych najbardziej znanych osobistości z komiksów, w kontynuacja Batman Black & White!
  Zdobywca nagrody Eisnera, pisarz Chip Zdarsky (Daredevil, Stillwater) i ulubiony artysta fanów Nick Bradshaw (Wolverine & amp; the X-Men, Spidey) łączą siły, by stworzyć historię, w której Poison Ivy trafia do frontowych drzwi Wayne Manor, żądając odpowiedzialności ekologicznej od Bruce’a Wayne’a!
  Scenarzysta Joshua Williamson (The Flash, Batman / Superman, Justice League vs. Suicide Squad) łączy się z Riley Rossmo (Harley Quinn, Dark Nights: Death Metal: Robin King, Martian Manhunter) przy przerażającej nocy w Gotham kiedy wyłania się nowy czarny charakter, widziany oczami samego Batmana.
  Zdobywczyni nagrody Eisnera pisarka / artystka Becky Cloonan (Wonder Woman, Akademia Gotham) wymyśla zagadkę morderstwa dla Batmana rozgrywającą się w cyrku, z rysunkami legendarnego artysty Terry’ego Dodsona (Wonder Woman, X-Men, Adventureman).
  Daniel Warren Johnson zostawia Batmana na łasce Two-Face’a. Batman będzie musiał pamiętać słowa Alfreda Pennywortha, jeśli ma przeżyć tę mękę.
  Karl Kerschl, artysta z Gotham Academy, jest autorem opowieści o Batmanie badającym okultystyczne tajemnice przeszłości Gotham City za pomocą swojego nowego Robin … Gotham Academy’s Maps Mizoguchi ?!
 • BATMAN/SUPERMAN #16
  W następstwie Dark Nights: Death Metal, rzuć okiem na nowe, odważne światy w uniwersum DC … ale czym są te dziwne planety? Zagłębiając się w równoległe życie Człowieka ze Stali i Mrocznego Rycerza, poznamy nowych złoczyńców, nowych bohaterów, alternatywne rzeczywistości i międzywymiarowe zderzenie, w które trzeba będzie zobaczyć aby wierzyć! To nikczemny debiut grupy nowych złoczyńców, w tym Spider Lady i jej trujących pajęczyn, Dr. Atoma, która nosi kryptonitowy wisiorek i maniakalne machinacje Unknown Wizard!a! Nigdy wcześniej nie widziałeś takich Batmana i Supermana – więc zapnij pasy i przygotuj się na początek nowej ery dzięki uprzejmości pisarza Gene Luena Yanga i artysty Ivana Reisa!
 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS: HARLEY QUINN #6
  Los Gotham City wisi na włosku w związku z wyprawą Harley Quinn, by schwytać seryjnego mordercę, w tym zakończeniu!
  Harley wiedziała o ryzyku, kiedy zgodziła się pomóc GTO schwytać najbardziej dzikich nowych przestępców z Gotham, i wszystkie jej obawy się spełniły. Jej pogoń za Starlet i Producentem potęgowała przytłaczające obowiązki macierzyństwa, zagroziła jej życiu i bliskim oraz zmusiła ją do ponownego odwiedzenia najbardziej bolesnych wspomnień z własnej kryminalnej przeszłości.
  Teraz, w przeddzień ostatniego spektakularnego występu Starlet na Gotham Film Festival, sprawa nabrała charakteru osobistego. Harley opłakuje szokującą stratę i przygotowuje się do zaryzykowania wszystkiego, aby udowodnić, że jest w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań i doprowadzić sprawę do końca. Z ostatnią asystą Bruce’a Harley udaje się na środek sceny do ostatecznej rozgrywki, która wpłynie na przyszłość Gotham lub ją zniszczy – i określi w tym rolę Harley.
 • HARLEY QUINN #1
  Lepiej przeczytajcie to uważnie, ponieważ mamy w rękach gorący relaunch – i powinniście to wiedzieć! Tuu Harley Quinn, żeby wszyscy wiedzieli, że mamy tu nową comiesięczną serię z zupełnie nowym statusem quo. Wracam do Gotham City, aby nadrobić zaległości w mojej przeszłości i pomóc miastu odzyskać siły po „The Joker War”!
  Ale nie czeka na mnie komitet powitalny, twoja ulubiona Maid of Mischief!! A tak między nami, jakieś świry pracują, żeby miasto zostało zniszczone. Nie możemy na to pozwolić, prawda? Wschodząca gwiazda scenarzysta Stephanie Phillips, moja nowa partnerka w zbrodni, zabiera mnie w odważną nową erę ze swoją partnerką w przestępczości artystycznej Riley Rossmo, która, muszę powiedzieć, zaprojektowała dla mnie naprawdę ładny nowy kostium. Nie będziecie chcieli tego przegapić, ludziska!
 • TEEN TITANS ACADEMY #1
 • BATMAN: DETECTIVE COMICS VOL. 5: THE JOKER WAR
 • HARLEY QUINN & THE BIRDS OF PREY: THE HUNT FOR HARLEY

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
5
minut
5
4
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):