We wtorek 6 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #107
  • Napięcie sięga zenitu w Gotham City po wydarzeniach w Arkham Asylum, a opinia publiczna i niepokoje zaczynają się kipieć. Mroczny Rycerz ma pełne ręce roboty, żonglując śledztwem w sprawie ponownego pojawienia się starego wroga i powstania nowego gangu w Gotham, zwanego Unsanity Collective … Gotham City staje się coraz bardziej niebezpieczne z minuty na minutę!
  • Dodatkowo, w pierwszej części „Legend of the Ghost-Maker”, James Tynion IV i Ricardo Lopez Ortiz opowiadają najbardziej szaloną opowieść pełnej akcji i przygody, w której występuje szalony Ghost-Maker Batmana! Tego nie można przegapić!
 • CRIME SYNDICATE #2
  Ponieważ Starro pustoszy planetę i kontroluje zarówno superbohaterów, jak i złoczyńców, los świata spoczywa w rękach Ultramana, Superii i Owlmana – innymi słowy, wygrana czy przegrana, ludzkość jest skazana na zagładę!
  Pytanie miesiąca: Jacy sławni wrogowie Gotham przetrzymywani są w jaskini Owlmana?
  Dodatkowo, w dodatkowej historii, zobacz pochodzenie Owlmana w opowieści zilustrowanej przez Bryana Hitcha!
 • JOKER/HARLEY: CRIMINAL SANITY #8
  Gotowi czy nie, Harley Quinn ściga się z czasem, aby zakończyć panowanie Jokera. Czy zdoła to zrobić, zanim ten wywoła spustoszenie w Gotham Arena… i zabije tysiące fanów muzyki na koncercie Event Horizon? Co ważniejsze, czy zrobi to bez zakończenia życia Jokera – czy też może żyć z konsekwencjami?
 • MAN-BAT #3
  Stan psychiczny Kirka Langstroma pogarszał się od lat, ale po gwałtownej sprzeczce z Suicide Squad znalazł się na skraju całkowitego załamania emocjonalnego. Na szczęście (lub nieszczęście) dla Kirka, dr Harleen Quinzel oferuje pro bono – i całkowicie nieproszone – porady psychologiczne. Gdy Harley zagłębia się w jego zniszczony umysł, odkrywa tragiczne wydarzenia, które przygotowały grunt pod jego przemianę w Man-Bata. Czy jej psychotyczny rodzaj psychologii pomoże Kirkowi pogodzić się z jego wewnętrznymi demonami, czy też sprawi, że jego umysł będzie jeszcze bardziej zniszczony niż był?
 • SUICIDE SQUAD #2
 • DEAR DC SUPER-VILLAINS

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
3
7
sekund
5
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):