W lipcu w USA wystartuje nowa komiksowe seria “Batman Secret Files” prezentująca solowe przygody sojuszników Batmana.

Fani Batmana na całym świecie wiedzą, że w Gotham City dzieje się wiele podejrzanych rzeczy, i nawet Mroczny Rycerz nie może być wszędzie naraz, zwłaszcza teraz. Na szczęście jest pod ręką wielu bohaterów z bat-rodziny, którzy podejmą walkę z przestępczością! W lipcu DC startuje z Batman Secret Files, nową comiesięczną serię one-shotów przedstawiających partnerów Batmana w walce z przestępczością. W tej serii Bat-fani zobaczą nowe przygody w Gotham City, eksplorujące bohaterów których zainspirował Mroczny Rycerz.

Batman Secret Files: The Signal #1
Powrót Duke’a Thomasa, znanego również jako Signal, rozpocznie tę serię we wtorek, 6 lipca. W opowieści napisanej przez Tony’ego Patricka (Batman and The Signal) z rysunkami Christiana Duce’a (Flash, Detective Comics, Justice League vs. Suicide Squad). Signal powraca jako dzienny obrońca Gotham City po współpracy z Outsiders. Ale podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło w rodzinnym mieście i w najbliższych mu osobach. A tajemnica White Market, śmiertelnego źródła broni przemycanej do Gotham City, której nawet Batman nie może wytropić, tylko odsunie Signala od wszystkiego, co wie, do zupełnie nowego świata niebezpieczeństw.

Batman Secret Files: Huntress #1
We wtorek 27 lipca nagrodzona Eisnerem scenarzystka Detective Comics Mariko Tamaki współpracuje z uznanym scenarzystą / rysownikiem Stray Bullets Davidem Laphamem, aby stworzyć nową opowieść z udziałem Violet Vengeance z Gotham City! Huntress ostatnio przeszła DUŻO … w tym jej mózg został zaatakowany przez agresywnego pasożyta, który postanowił wysłać ją na śmiertelny bój. Jakby tego było mało, teraz musi też radzić sobie z ulepszonymi umiejętnościami, dzięki złoczyńcy o imieniu Vile. Ten pasożyt dał jej zdolność widzenia oczami swoich ofiar i to nie jest jej pomysł na dobrą zabawę! Huntress nie jest kimś, z kim można się bawić, a teraz poluje na Vile’a, z bełtem do kuszy z jego imieniem!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
1
0
minut
0
2
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):