We wtorek 1 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #109
  Główna historia: Burmistrz Nakano daje zielone światło pilotażowemu programowi Magistratu dla Gotham City, gdy Batman walczy od stóp do głów ze wzmocnionym i żądnym krwi Peacekeeperem-01! To brutalna walka na wieki, ale jakie sekrety zna Harley Quinn na temat mężczyzny pod zbroją, Seana Mahoneya? I jak to wszystko wpływa plan Stracha na Wróble ?!
  Dodatkowa historia: Ghost-Maker walczy z niesamowitymi osobliwościami, aby dotrzeć do nikczemnej Madame Midas … ale czy możliwe będzie pokonanie jego następnego przeciwnika – BRAINSTORM?!
 • BATMAN/CATWOMAN #5
  Dwie miłości Batmana zderzają się, i zderzenie te może być niebezpieczne nie tylko dla Mrocznego Rycerza, ale także dla Jokera. Aby udowodnić, że jej misja jest słuszna, Phantasm zdejmuje Catwoman atakując jednego z mężczyzn odpowiedzialnych za zniknięcie jej syna. Na nieszczęście dla Seliny Kyle to nie pierwszy raz, kiedy wyszła za Batmana, próbując postąpić właściwie, więc jest zbyt świadoma tego, jak zły obrót może przybrać cała ta sprawa. Ponadto w przyszłości, Harley Quinn jest gotowa pomścić Mistah J!
 • BATMAN/FORTNITE: ZERO POINT #4
  Batman wyrwał się z Loop i niekończącego się cyklu walk. Teraz możesz swobodnie odkrywać wyspę bez ograniczeń. Największy detektyw świata odkryje tajemnice świata Fortnite, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione w grze ani nigdzie indziej. Tylko jedno… nie jest sam. Nie tylko spotyka go nieuczciwa frakcja bandytów Fortnite, którzy RÓWNIEŻ uciekli z Loop – Eternal Voyager! Bandolette! Magnus! Fishstick! I jeszcze kilku innych – jest jeszcze ktoś uwięziony, ktoś, kto próbuje uwolnić się ze świata Fortnite… ktoś niebezpieczny. Czy Batman rozpozna tego znajomego łowcę do wynajęcia, a co ważniejsze, czy mu zaufa? Tylko dlatego, że Batman wyszedł z Loop, nie oznacza, że walka się skończyła…
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON ONE
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON TWO #1
  Gotham City się zmienia. Po tym, jak burmistrz Hill zostaje zabity przez tajemniczego napastnika, Batman wpada na trop starożytnego zakonu, który od dawna był pogrzebany pod ulicami Gotham: The Court of Owls. Ale co ta grupa może zyskać na śmierci burmistrza Hilla… i jak Deadman może pomóc Mrocznemu Rycerzowi?
 • MAN-BAT #5
  Man-Bat był ścigany przez Suicide Squad, pobity na miazgę przez Batmana, postrzelony przez policję i terroryzowany przez Stracha na Wróble. WYSTARCZY, WYSTARCZY! W tym wybuchowym zakończeniu tragicznej opowieści o Man-Bacie Kirk Langstrom będzie musiał walczyć z hordami, które go ścigają, uratować swoich bliskich ze szponów szaleńca, a to wszystko, zanim serum Man-Bata przepłynie przez jego żyły zjadając go żywcem od wewnątrz. Nie przegap tego epickiego ostatniego aktu!
 • CATWOMAN: SOULSTEALER (THE GRAPHIC NOVEL)
 • CRIME SYNDICATE #4
 • SUICIDE SQUAD #4
 • HARLEY QUINN BLACK + WHITE + RED
 • JUSTICE LEAGUE #62
 • RWBY/JUSTICE LEAGUE #11

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
2
0
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):