Pod koniec kwietnia rozpoczęły się w Anglii prace przy filmie “The Flash”, w którym w rolach Batmanów wystąpią Micheal Keaton i Ben Affleck.

Nowe zdjęcia z planu zdradzają, że twórcy zawitają do Burghley House w Petersborough, które posłuży za Wayne Manor. Okazała rezydencja przypomina tą z “Batmanów” Tima Burtona, ale na potrzeby wcześniejszych filmów pracowano w Knebworth House i Hatfield House (wnętrza).

Obecnie na miejscu trwają przygotowania do zdjęć.

Za reżyserię “Flasha” na podstawie scenariusza autorstwa Christiny Hodson (“Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn”) odpowiada Andy Muschietti. W roli tytułowej wystąpi Ezra Miller. W filmie wystąpią również Ron Livingston (Henry Allen) Maribel Verdu (matka Barry’ego Allena), Kiersey Clemons (Iris West) i Sasha Calle (Supergirl). Premiera filmu planowana jest na 4 listopada 2022 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Przez lata mogli kontynuować Batmany Burtona i ich uniwersum Beucea / Batmana mającego 40, 50, 60 lat związane z nim postacie jak Dick, Tim Drake, Jason, Terry, Damian, Oliver Quen .. wzorowane na Batman Beyond, TDK Returns, Batman in Bethlehem, F End… narobili tego zwłaszcza w 21 wieku 🙂
Nie zrobili nic a teraz wyskakują bo Flash na podstawie scenariusza autorstwa Christiny Hodson (Birds of Prey) 🙂 🙂
To nakręcanie fanów Batmanów Burtona tego typu wstawkami

Nie, nie mogli. A ocenianie scenarzystki przez pryzmat jednego kiepskiego tekstu też jest słaby.

Kolego kochany, piszesz jeden i ten sam komentarz wszędzie gdzie się da, rozumiemy twój zal ze dceu nie wyszlo, nam też jest przykro, ale nie płacz pod prawie każdym postem o tym samym, napisz do Warner Bros, moze cos, zrobia jak ze snyderowskim justice league. Może tobie sie uda?

za
dni
1
2
9
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):