Reżyser Chris McKay już od 2017 roku łączony jest z filmem “Nightwing”. Chociaż oficjalnie nie anulowane tego projektu to nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle powstanie. W rozmowie z The Bear Cave, przy okazji promocji swojego najnowszego filmu “The Tomorrow War”, McKay zdradził czego można by było się spodziewać po tej produkcji, do której scenariusz miał przygotować Bill Dubuque (“Ozark”, “The Accountant”).

„To miało być prawdziwe, miało być studium postaci o facecie, który dorastał ze złym ojcem. Jak to sprawiło, że jako młody dorosły próbował walczyć i oddalić się od tego świata tak daleko, jak to tylko możliwe, i został do niego ponownie wciągnięty.”

„Staje się filmem o zemście i byłby wprowadzeniem do Nightwinga i świata Blüdhaven. Byłoby wielu złoczyńców.”

“To byłby film o Nightwingu, czyli tak jakbyś brał do ręki komiks z Nightwingiem. Nie masz gwarancji, że Batman się pojawi, ale może się pojawić i inni mogą się pojawić, ale znowu masz do czynienia z Nightwingiem i to właśnie mi się w tym podoba” – powiedział filmowiec.

„Podoba mi się pomysł, że nie musimy łączyć się z pewnymi rzeczami, możemy po prostu mieć historię, która rozgrywa się w Blüdhaven lub z Dickiem Graysonem i jego światem. Jak został Nightwingiem i dlaczego został Nightwingiem, było wiele rzeczy, które podobały mi się w tym podejściu.”

Dowiedzieliśmy się, że budżet filmy wynosiłby mniej niż 100 mln dolarów. Reżyser ujawnił również, że do tej pory nikt nie powiedział mu, że ten film nie powstanie, po prostu studio ma teraz inne priorytety.

Źródło: The Bear Cave

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Trailer Tomorrow War zapowiada absurdalny film
Film o zemście, dorastanie ze złym ojcem bardziej pasuje do Jasona Todda ale cieszę się że ktoś stawia na coś takiego
Na CBM piszą że Nightwing wiązał by się z The Batman

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
4
9
sekund
1
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):