W ramach promocji “Batman: The Long Halloween, Part One”, który trafi do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej i na Blu-ray 22 czerwca, Warner Bros. Home Entertainment udostępniło kolejne zdjęcia obrazujące kluczowe momenty filmu.

Jeśli chodzi o romanse, to niewiele z nich jest tak intensywnych, skomplikowanych lub w inny sposób fascynujących, jak hipnotyzująca chemia między Batmanem / Bruce’m Wayne’em i Catwoman / Selina Kyle.

Sceny w Arkham Asylum oferują kolejny wgląd w stylizowany kierunek artystyczny “Batman: The Long Halloween, Part One”. To tam poznajemy słynnego Calendar Mana bawiącego się swoimi gośćmi, Batmanem i kapitanem policji Jamesem Gordonem – widzianych tutaj w odbiciu szklanego frontu celi Calendar Mana.

Batman: The Long Halloween obejmuje cały rok seryjnych zabójstw w Gotham City, zaczynając od pierwszego morderstwa dokonanego przez Holiday Killer: gangstera Johnny’ego Vittiego, zamordowanego we własnej wannie, i złowrogiej halloweenowej lampy pozostawionej na miejscu zbrodni.

Harvey Dent zapowiada swoją nikczemną, pełną konfliktów przyszłość, pozwalając rzutowi monetą zadecydować o jego kolejnym ruchu w kluczowej scenie z “Batman: The Long Halloween, Part One”.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
3
4
godzin
1
8
minut
0
5
sekund
3
0
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11