UPDATE: Wszystko wskazuje, że pierwsze informacje o projekcie były błędne. Serwis Collider otrzymał oświadczenie Ismahawk, z którego wynika, że nie była to oficjalna produkcja związana z Webtoon, czy DC. Ismahawk zamierzało stworzyć serie krótkometrażówek inspirowaną webkomiksem. Obecnie z oficjalnych mediów społecznych Ismahawk zostały usunięte wszystkie informacje o produkcji w tym zwiastun.

W wrześniu na Webtoon wystartowała seria webkomiksów “Batman: Wayne Family Adventures”, a dziś ogłoszono, że we współpracy z Ismahawk powstanie aktorski serial. Udostępniono już pierwszy teaser, a pełny zwiastun zadebiutuje 11 października. Na stronach IGN można zaś obejrzeć zdjęcia zza kulis.

Nowa produkcja w formie 3-częściowej miniserii będzie dostępna na kanale YouTube Ismahawk i zadebiutuje w połowie października.

Wayne Family Adventures skupia się na członkach adoptowanej rodziny Bruce’a Wayne’a i ich zabawnych, komediowych przygodach. Niezależnie od tego, czy chodzi o walkę o to, kto dostanie ostatni kawałek deseru, czy rywalizację o sprzęt do ćwiczeń.

https://www.youtube.com/watch?v=X8IFBfTk8F8

Obsada:

Batman / Bruce Wayne – Jonathan Bentley
Nightwing / Dick Grayson – Yoshi Sudarso
Oracle / Barbara Gordon – Lisa Foiles
Red Hood / Jason Todd – Tim Neff
Red Robin / Tim Drake – Peter Sudarso
Spoiler / Stephanie Brown – Meghan Camarena
Orphan / Cassandra Cain – Gemma Nguyen
Robin / Damian Wayne – Carter Rockwood
Signal / Duke Thomas – Du-Shaunt “Fik-Shun” Stegall
Alfred Pennyworth – Marcus Jacob Weiss

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
3
4
godzin
0
3
minut
1
9
sekund
5
8
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11