Na oficjalnej stronie Warner Bros. UK udostępniono nowy opis “The Batman”, który bez szczegółów zdradza jakiego Batmana mogą oczekiwać widzowie.

THE BATMAN to ostry, pełen akcji thriller, który przedstawia początkowe lata działalności Batmana, starającego się pogodzić wściekłość ze sprawiedliwością, gdy bada niepokojącą tajemnicę terroryzującą Gotham. Robert Pattinson w surowy, intensywny sposób przedstawia portret Batmana, pozbawionego złudzeń, zdesperowanego samozwańczego strażnika, obudzonego przez świadomość, że pochłaniający go gniew nie czyni go lepszym od bezwzględnego seryjnego mordercy, na którego poluje.

Źródło: Warner Bros. UK

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Może jeszcze problemy z alkoholem coś jak Oliver Queen w GA Year One, John Constantin

Było by idealnie

idealnie? hmm żaden alkoholik nie potrafi tak walczyć, jak to robi Batman w zwiastunie THE BATMAN, a alkohol tylko człowieka osłabia ..

Każdy film ma swój nowy morał… Inny Batman 😉 lecz czuje tu wielki fundament filmów Tima Burtona 😉 To plus 🙂 Mroczność. Powiem więcej coś gorszego się zapowiada niż mroczność. Pisze już to dużo razy, muzyka do filmu BOMBA !!! Batman który jest wściekły, który szuka dobra, gubi się, TO JEST SUPER ! Czekam na ten film ! I mam nadzieje że będzie hmmm.. to się okaże 🙂

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
2
0
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):