We wtorek 18 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: THE KNIGHT #1
  Origin Batmana i jego niekończącej się walki z przestępczością w Gotham City to współczesna mitologia, ale co z historią pomiędzy? Jak wściekły, zraniony młody człowiek wyrósł na najwybitniejszego, zwalczającego przestępczość detektywa na świecie? Jak narodził się Mroczny Rycerz?
  Scenarzysta Chip Zdarsky (Daredevil) i uznany rysownik Carmine Di Giandomenico (The Flash) zabiorą Bruce’a Wayne’a w pełną napięcia podróż, zdobywającego podczas treningów sojuszników i wrogów, by stać się Batmanem w tej nowej, definitywnej serii!
 • BATMAN VS. BIGBY! A WOLF IN GOTHAM #5
  Zagrażająca światu kolizja między Gotham City i Fabletown zbliża się do punktu kulminacyjnego, gdy dwaj wielcy detektywi jednoczą się, aby rozwikłać główny plan Bookworma i by powstrzymać bombardowania – ale chociaż ich mózgi mogą podołać zadaniu, ostatni akt będzie wymagał również całej ich siły!
 • DETECTIVE COMICS #1049
  Kiedy Huntress postanowiła działać pod przykrywką w Arkham Tower, miała zbadać placówkę leczniczą, która wydawała się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa. Ale co się stanie, gdy Helena Bertinelli naprawdę potrzebować będzie leczenia? Z Nightwingiem i Batwoman, którzy również są w środku, to, co zaczęło się jako tajna misja, przekształciło się w operację ratunkową, gdy tajemnice Arkham Tower dr Weara zaczynają się odkrywać!
  Następnie w trzeciej części „House of Gotham” młody chłopak uratowany przez Batmana rozpoczął kurację w Arkham, dlaczego więc jedynymi ludźmi okazującymi mu życzliwość są ci, o których prawo twierdzi, że są przestępcami? To cykl przemocy, na który Mroczny Rycerz nie ma odpowiedzi, ponieważ najsłabszy w Gotham walczy o utrzymanie głowy nad wodą!
 • CATWOMAN #39
  Miau, Catwoman jest znudzona Alleytown i wróciła do Gotham City, aby zająć się większymi rybkami i wrócić do robienia tego, co robi najlepiej… Oczywiście kradzieży sekretów szefów przestępczych by ich szantażować i robienia tego w bardzo seksownym stylu. Nowa scenarzystka , Tini Howard, debiutuje w serii DCU, umieszczając Catwoman w swoim pierwszej próbie szantażu w przebraniu striptizerki w najbezpieczniejszym podziemnym klubie Gotham! Och, Catwoman, chowająca się na widoku na pięciocalowych na szpilkach na zgromadzeniu elity przestępczej Gotham, otoczona pięknymi kobietami i innymi błyszczącymi rzeczami, na które można popatrzeć… co może pójść nie tak?
 • NIGHTWING #88
  Niebieskie paski powracają! Nightwing dostanie w tym numerze nowy kostium! W międzyczasie, po niepokojących wydarzeniach związanych z uratowaniem Haleya przed próbą porwania przez złych facetów, Nightwing odkrywa, że jest o wiele więcej zleceń na Dicka Graysona, niż sądził, dzięki upublicznieniu swojej fortuny, i musi znaleźć sprytny sposób, by być Dickiem Graysonem i Nightwingiem w tym samym czasie. Tymczasem Heartless próbuje odzyskać władzę od Blockbuster, aby przejąć kontrolę nad Blüdhaven, a ci dwaj złoczyńcy mają na celowniku Nightwing.
 • BATMAN THE LONG HALLOWEEN DELUXE EDITION THE SEQUEL: DARK VICTORY


Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
4
9
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):