Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Kross Studio we współpracy z Warner Bros. przygotowało wyjątkową limitowaną edycję zegarków “The Batman”, na który nie każdy będzie mógł sobie pozwolić, bo cena tego wyjątkowego egzemplarza to 100 tys. dolarów.

Łącznie powstanie tylko 10 sztuk, a dwie już zostały sprzedane. Oprócz czarno-czerwonego zegarka, którego wygląd nawiązuje do bat-sygnału z filmu Matta Reevesa, kupujący otrzymuje także funkcjonalną, podświetlaną aluminiową rzeźbę bat-sygnału. Cały zestaw będzie zapakowany w specjalnie wykonane drewniane pudełku.

Jeśli chodzi o specyfikacje zegarka, jest to 45-milimetrowy zegarek z ręcznym nakręcaniem z pięciodniową rezerwą chodu i wodoodpornością do 30 metrów. Jest wykonany z tytanu klasy 5 z czarną powłoką DLC i zawiera obrotowy mechanizm tourbillon zaprojektowany w celu zwalczania wpływu grawitacji na dokładność zegarka. Zegarek napędza opracowany i wyprodukowany przez firmę Kross Studio mechanizm KS 7’000. W sumie zegarek składa się z 283 części, z których każda jest ręcznie robiona i montowana w Szwajcarii.

Do zegarka dołączony jest również zestaw wymiennych, za jednym kliknięciem, pasków. Jeden z czarnej skóry z wytłoczonym wzorem zbroi superbohatera DC, jeden z czarnej gumy z czarnymi szwami i jeden z czerwonej gumy z czerwonymi szwami.

The Batman Collector Set to czwarty efekt współpracy Kross Studio z Warner Bros. Consumer Products. Wcześniej szwajcarska firma przygotowała biurkowy zegarek oparty na Batmobilu z filmu “Batman” Tima Burtona z 1989 roku; zestaw kolekcjonerski Space Jam; oraz serię futerałów na zegarki dla DC Comics.

Zegarek The Batman Tourbillon możecie zamówić na kross-studio.ch.

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):