Człowiek-Nietoperz nie zwalnia tempa. Wczoraj udało mu się przekroczyć kolejną barierę w światowym box office. Obecne przychody najnowszego hitu Warner Bros. szacuje się na 505,8 miliona dolarów, na co składają się $258,3 mln z rynku wewnętrznego zarobione przez film do środy (we wtorek “The Batman” przebił zysk pierwszego “Batmana” Tima Burtona – oczywiście bez uwzględniania inflacji i różnicy w cenach biletów) oraz $247,5 mln z rynków międzynarodowych zarobione przez film do wtorku.

Toby Emmerich, prezes Warner Bros Pictures tak dziś skomentował sukces filmu: „Nie możemy być bardziej podekscytowani widząc ludzi na całym świecie, którzy mogą się cieszyć Batmanem w kinach. Matt Reeves dostarczył niezwykły film, który uhonorował dziedzictwo tej globalnej ikony popkultury, jednocześnie wprowadzając kinomanów w świeże i oryginalne doświadczenie. Gratulujemy Mattowi, Dylanowi, Walterowi, Chantal, Robertowi i Zoë oraz całej obsadzie i ekipie tego wspaniałego wzorca”.

Jutro produkcja Matta Reevesa doczeka się swojej ostatniej kinowej premiery, w Chinach. Po najbliższym weekendzie będzie można oszacować w jaki wynik końcowy celuje nowy Batman.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

K*rwa – ja bym poszedł jeszcze z 10 razy gdyby kino w mojej pipidówie tak wcześnie nie zdjęło go z ramówki.

za
dni
1
2
6
godzin
0
5
minut
4
8
sekund
2
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):