Serial „Batwoman” nie dostanie 4. sezonu

|

autor:

|

kategorie: ,

Po trzech sezonach stacja The CW zdecydowała się skasować serial „Batwoman”. Wiadomości przekazała showrunnerka Caroline Dries, dodając, że jest „załamana, ale pełna wdzięczności”.

Pierwszy sezon skupiał się na Kate Kane, kuzynce Bruce’a Wayne’a, która została Batwoman. Po rezygnacji z serialu przez Ruby Rose, która wcielała się w Kate, w 2. sezonie zadebiutowała postać Ryan Wilder (Javicia Leslie), która przejęła rolę obrończyni Gotham City.

https://twitter.com/carolinedries/status/1520142094131613697?ref_src=twsrc%5Etfw

3. sezon „Batwoman” zakończył się w marcu tego roku. Łącznie produkcja doczekała się 51 odcinków. W Polsce produkcja dostępna jest na kanałach HBO i w HBO Max.

Źródło: Deadline



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. ??
3 lat temu

Trzy wystarczą poziom Bop, Peacemaker JG
Do poziomu filmów Batman 89, Batman Returns, Joker, The Batman bardzo daleko
Może czas na prawdziwe zmiany 🙂

dni
6
2
3
godzin
1
0
minut
5
3
sekund
1
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026
  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026
  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki