Amanda Waller dostanie własny serial na HBO Max

|

autor:

|

kategorie:

Postać Amandy Waller, która pojawiła się w filmach z Suicide Squad i w epizodzie w serialu „Peacemaker”, ma otrzymać własny serial na HBO Max. W rolę ponownie wcieli się Viola Davis, która zostałaby również producentką wykonawczą.

Christal Henry („Watchmen”) napisze scenariusz i pełnić będzie rolę producentki wykonawczej. Również James Gunn wraz z Peterem Safranem byliby producentami wykonawczymi.

Szczegóły fabuły nie są znane, ale miałby to być spin off „Peacemakera” rozwijający wątek Waller przedstawiony w tej produkcji.

Źródło: Variety



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Juby
3 lat temu

Ale po co?

Jakub
3 lat temu
W odpowiedzi do  Juby

No właśnie, poetycko ujęte. To teraz będzie tak, że jak tylko ktoś powie że dana postać fajnie wypadła to już robimy serial? To zaraz będzie o White Dragon’ie, Vigilante, tej blondi i o tym nerdzie a to dopiero sam Peacemaker, a gdzie reszta Suicide Squadu?

dni
5
8
4
godzin
1
1
minut
3
7
sekund
5
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 4: Powrót do świata Kingdom Come" – 25 lutego 2026
  • "Batman: Wojna Żartów i Zagadek" (WKDCBiZ) – 25 lutego 2026
  • "Tuzy Jokera" (WKDCBiZ) – 11 marca 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026

Kalendarium

  • 78 lat(a) temu urodził się Doug Moench, scenarzysta komiksów o Batmanie m.in. Knightfall
  • 9 lat(a) temu ogłoszono, że Matt Reeves wyreżyseruje film The Batman

Sonda

Którą figurkę chciałbyś mieć?







Zobacz wyniki