Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

DC Comics zaprezentowano pierwsze informacje na temat planowanych one-shotów z serii “Batman – One Bad Day”. Wśród złoczyńców, którzy otrzymają swoje historie znajdą się: Riddler, Two-Face, Pingwin, Mr. Freeze, Catwoman, Bane, Clayface i Ra’s al Ghul!

Batman – One Bad Day: The Riddler – Tom King & Mitch Gerads:
Tom King i Mitch Gerads ponownie spotykają się przy nowym, 64-stronicowym, sierpniowym one-shocie! Skrupulatne zasady i systemy Edwarda Nygmy przestają mieć znaczenie, gdy pozornie zabija przypadkowe osoby, ale Batman tego nie kupuje! Ten pełen napięcia thriller intelektualny przedstawia Batmana, który próbuje rozszyfrować motywację Riddlera!

Batman – One Bad Day: Two-Face – Mariko Tamaki, Javier Fernandez & Jordie Bellaire:
Orzeł czy reszta, jeśli chodzi o Two-Face’a, Batman zawsze przegrywa! Czy Harvey Dent wraca, by ocalić Gotham City? W nowym, 64-stronicowym, wrześniowym one-shocie, Mariko Tamaki i Javier Fernandez, przedstawią tragiczną historię Two-Face’a w stylu noir.

Batman – One Bad Day: The Penguin – John Ridley, Giuseppe Camuncoli, Cam Smith & Arif Prianto:
Kiedy kryminalne imperium Pingwina zostaje skradzione przez byłego współpracownika, Batman mierzy się z Cobblepotem i UMBRELLA MANEM na płonących ulicach Gotham! One-shot Johna Ridleya i Giuseppe Camuncoli ONE BAD DAY pojawi się w październiku!

Batman – One Bad Day: Mr. Freeze – Gerry Duggan, Matteo Scalera & Dave Stewart:
Ocalcie swoje sympatie, Batmanie i Robin!ie Lata temu w Gotham City zima była tak mroźna, że Mr. Freeze mógł żyć bez kombinezonu zabezpieczającego! Gerry Duggan i Matteo Scalera przedstawiają Mr. Freeze’a w nowym, chłodnym ujęciu w listopadzie!

Batman – One Bad Day: Catwoman – G. Willow Wilson, Jamie McKelvie & Tamra Bonvillain:
Broszka, którą matka Seliny Kyle zastawiła kiedyś za grosze, jest teraz częścią aukcji z wysoką ofertą! Stawka jest osobista, a Catwoman ukradnie ją za wszelką cenę w grudniu w one-shocie ONE BAD DAY G. Willow Wilsona i Jamie McKelvie’a!

Batman – One Bad Day: Bane – Joshua Williamson, Howard Porter & Tomeu Morey:
Człowiek, który złamał Nietoperza, powraca po ostatnią zemstę Bane’a! Zobacz, jak umysł, ciało i duch Bane’a zostają zniszczone w ONE BAD DAY, który Joshua Williamson i Howard Porter zaprezentują w styczniu 2023 roku!

Batman – One Bad Day: Clayface – Collin Kelly & Jackson Lanzing, Xermanico & Romulo Fajardo Jr.:
Marzeniem Clayface’a było być sławnym, ale gwiazdy Gotham nie zawsze świecą jasno! Batman ściga Basila Karlo do Los Angeles, gdzie Clayface toruje sobie drogę do sławy w lutowym one-shocie w ONE BAD DAY Collina Kellya i Jacksona Lanzinga oraz Xermanico!

Batman – One Bad Day: Ra’s al Ghul – Tom Taylor & Ivan Reis
Wreszcie, zwieńczeniem serii one-shotów jest marcowa historia Ra’s al Ghula autorstwa Toma Taylora i Ivana Reisa! Znasz jego imię, Nietoperz pozna jego gniew!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):