Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

DC Comics zaprezentowano pierwsze informacje na temat planowanych one-shotów z serii “Batman – One Bad Day”. Wśród złoczyńców, którzy otrzymają swoje historie znajdą się: Riddler, Two-Face, Pingwin, Mr. Freeze, Catwoman, Bane, Clayface i Ra’s al Ghul!

Batman – One Bad Day: The Riddler – Tom King & Mitch Gerads:
Tom King i Mitch Gerads ponownie spotykają się przy nowym, 64-stronicowym, sierpniowym one-shocie! Skrupulatne zasady i systemy Edwarda Nygmy przestają mieć znaczenie, gdy pozornie zabija przypadkowe osoby, ale Batman tego nie kupuje! Ten pełen napięcia thriller intelektualny przedstawia Batmana, który próbuje rozszyfrować motywację Riddlera!

Batman – One Bad Day: Two-Face – Mariko Tamaki, Javier Fernandez & Jordie Bellaire:
Orzeł czy reszta, jeśli chodzi o Two-Face’a, Batman zawsze przegrywa! Czy Harvey Dent wraca, by ocalić Gotham City? W nowym, 64-stronicowym, wrześniowym one-shocie, Mariko Tamaki i Javier Fernandez, przedstawią tragiczną historię Two-Face’a w stylu noir.

Batman – One Bad Day: The Penguin – John Ridley, Giuseppe Camuncoli, Cam Smith & Arif Prianto:
Kiedy kryminalne imperium Pingwina zostaje skradzione przez byłego współpracownika, Batman mierzy się z Cobblepotem i UMBRELLA MANEM na płonących ulicach Gotham! One-shot Johna Ridleya i Giuseppe Camuncoli ONE BAD DAY pojawi się w październiku!

Batman – One Bad Day: Mr. Freeze – Gerry Duggan, Matteo Scalera & Dave Stewart:
Ocalcie swoje sympatie, Batmanie i Robin!ie Lata temu w Gotham City zima była tak mroźna, że Mr. Freeze mógł żyć bez kombinezonu zabezpieczającego! Gerry Duggan i Matteo Scalera przedstawiają Mr. Freeze’a w nowym, chłodnym ujęciu w listopadzie!

Batman – One Bad Day: Catwoman – G. Willow Wilson, Jamie McKelvie & Tamra Bonvillain:
Broszka, którą matka Seliny Kyle zastawiła kiedyś za grosze, jest teraz częścią aukcji z wysoką ofertą! Stawka jest osobista, a Catwoman ukradnie ją za wszelką cenę w grudniu w one-shocie ONE BAD DAY G. Willow Wilsona i Jamie McKelvie’a!

Batman – One Bad Day: Bane – Joshua Williamson, Howard Porter & Tomeu Morey:
Człowiek, który złamał Nietoperza, powraca po ostatnią zemstę Bane’a! Zobacz, jak umysł, ciało i duch Bane’a zostają zniszczone w ONE BAD DAY, który Joshua Williamson i Howard Porter zaprezentują w styczniu 2023 roku!

Batman – One Bad Day: Clayface – Collin Kelly & Jackson Lanzing, Xermanico & Romulo Fajardo Jr.:
Marzeniem Clayface’a było być sławnym, ale gwiazdy Gotham nie zawsze świecą jasno! Batman ściga Basila Karlo do Los Angeles, gdzie Clayface toruje sobie drogę do sławy w lutowym one-shocie w ONE BAD DAY Collina Kellya i Jacksona Lanzinga oraz Xermanico!

Batman – One Bad Day: Ra’s al Ghul – Tom Taylor & Ivan Reis
Wreszcie, zwieńczeniem serii one-shotów jest marcowa historia Ra’s al Ghula autorstwa Toma Taylora i Ivana Reisa! Znasz jego imię, Nietoperz pozna jego gniew!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
1
godzin
1
9
minut
5
4
sekund
0
6

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292