We wtorek 7 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #124
  Po wydarzeniach z Shadow War, Batman powrócił do Gotham! Ale kiedy słyszy wiadomość o dziwnych wydarzeniach w Badhnisia, jest zmuszony zapytać… czy Abyss powrócił? A może w mroku narodził się nowy bohater?
  A w dodatkowej historii Poison Ivy odkrywa niepokojące konsekwencje działań Gardenera i Harley Quinn podczas Fear State.
 • BATMAN BEYOND: NEO-YEAR #3
  Nadeszła ostatnia impreza w Gotham City! Komisarz Barbara Gordon odchodzi z GCPD, a dyrektor generalny Wayne-Powers Dominic Lumos urządza dla niej przyjęcie pożegnalne. Batman ani trochę nie ufa Lumosowi, więc idzie pod przykrywką, aby uzyskać informacje o swoim nowym wrogu, ale wpada w konflikt z nowym czołowym gliną z GCPD, Beamem Boonmą!
 • BATMAN: KILLING TIME #4
  Ciała zaczynają się gromadzić, gdy nasila się polowanie na Catwoman i Riddlera… i w końcu spotykają się twarzą w twarz ze swoim szokującym kupcem! Batman i tajemnicza Help łączą siły, tworząc jedną z najbardziej pamiętnych duetów!
 • DARK CRISIS #1
  Crisis on Infinite Earths. Infinite Crisis. Final Crisis.
  I teraz… Dark Crisis!

  Epickie wydarzenie wreszcie się rozpoczyna! Superman, Batman, Wonder Woman i reszta Ligi Sprawiedliwości nie żyją. Pozostali bohaterowie zostają, aby chronić świat przed naporem brutalnych ataków największych złoczyńców DC! Czy legendarni bohaterowie mogą wyjść z cienia klasycznych bohaterów i stworzyć nową Ligę Sprawiedliwości? I czy to wystarczy, aby powstrzymać mrok większy niż wszystko, z czym kiedykolwiek mieli do czynienia, przed zniszczeniem wszystkiego?
  Nie przegap pierwszego numeru przebojowego wydarzenia tego lata!
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #7
  Gdy trzy królestwa stoją na krawędzi wojny, Batman ukrywa się, odzyskując siły po ataku i szokującej zdradzie. Jednak Batman przekonuje się, że nie jest jedyną nieszczęśliwą duszą, którą zabrali jego niespodziewani ratownicy — dziwne, magiczne dzieciaki znalazły schronienie u boku bękarta księcia Bruce’a Wayne’a. Czy nastoletni wyrzutki zmienią wszystko, w co wierzy Batman? A może zginą z rąk demona?
 • FLASHPOINT BEYOND #2
  Gdy Thomas Wayne bada ciągłą tajemnicę Clockwork Killera, kolejna tajemnica wychodzi na jaw, gdy dziwny więzień w Arkham twierdzi, że Bruce Wayne jest jedynym Batmanem, który powinien istnieć. A świat Thomasa ponownie zostaje wywrócony do góry nogami, gdy rodzi się nowa, pokręcona wersja kultowego złoczyńcy Batmana.
 • POISON IVY #1
  Pamela Isley była w swoim życiu wieloma rzeczami. Żywą boginią, super-złoczyńcą, aktywistką, naukowcem i martwą. W nowym ciele, o które nie prosiła, i z odnowionym poczuciem celu, Ivy opuszcza Gotham i wyrusza, by dokończyć swoje największe dzieło – prezent dla świata, który naprawi wyrządzone mu szkody… poprzez zniszczenie ludzkości.
  Wprost ze stron “Batmana”, DC z dumą przedstawia niewiarygodny kolejny rozdział w życiu Poison Ivy od niesamowitego zespołu kreatywnego G. Willow Wilsona i Marcio Takara. Zawiera oszałamiający zbiór okładek, w tym od Warrena Louwa, Franka Cho, Dana Morę, Nicka Roblesa… i przedstawia artystkę głównej okładki Jessicę Fong!
 • DC PRIDE 2022 #1
  Obchody 2022 DC rozpoczynają się większą liczbą historii, większą liczbą postaci i większą dumą niż kiedykolwiek wcześniej! Ta antologia zawiera 13 zupełnie nowych historii przedstawiających nowych i starych ulubieńców LGBTQIA+, takich jak Superman (Jon Kent), Nubia, Tim Drake, Kid Quick, Aquaman (Jackson Hyde), Green Lantern (Jo Mullein), Alysia Yeoh, the Ray, Harley Quinn, Poison Ivy, Batwoman i nie tylko! Ten numer zawiera również:
  A Multiversity: Teen Justice inauguracyjną historię przedstawiającą Kida Quicka od Danny’ego Lore’a i Ivana Cohena!
  Wprowadzenie aktywistki, aktorki i prawdziwej superbohaterki Nicole Maines, które będzie zawierać zapowiedź jej nadchodzącego projektu Dreamer!
  pin-upy P. Craiga Russella, J.J. Kirby i nie wiele więcej!
 • MULTIVERSITY: TEEN JUSTICE #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
0
5
sekund
1
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):