We wtorek 16 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: THE RIDDLER #1
  Najwięksi złoczyńcy Mrocznego Rycerza dostają swoje najwspanialsze historie! Riddler, Two-Face, Pingwin, Mr. Freeze, Catwoman, Bane, Clayface i Ra’s al Ghul — najbardziej kultowi złoczyńcy Batmana otrzymują 64-stronicowe one-shoty w formacie Prestige, które pokazują, dlaczego są największymi złoczyńcami we wszystkich komiksach.
  Zaczynamy od Batmana – One Bad Day: The Riddler! Tom King i Mitch Gerads ponownie spotykają się przy nowym, 64-stronicowym, sierpniowym one-shocie! Skrupulatne zasady i systemy Edwarda Nygmy przestają mieć znaczenie, gdy pozornie zabija przypadkowe osoby, ale Batman tego nie kupuje! Ten pełen napięcia thriller intelektualny przedstawia Batmana, który próbuje rozszyfrować motywację Riddlera!
 • BATMAN: THE KNIGHT #8
  Podróż Bruce’a Wayne’a do stania się Mrocznym Rycerzem zabrała go kilka razy dookoła świata, ale jego szkolenie jest prawie ukończone. Jego próby nie pozostały jednak niezauważone: ktoś go obserwował… polował na niego! Rozpoczyna się ostatni test Batmana!
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #6
 • CATWOMAN #46
  Granice się zacierają, gdy Eiko Hasigawa i Catwoman zaczynają się ze sobą zbyt fajnie bawić, a każda z nich traci czujność – a w bezwzględnym mieście takim jak Gotham nie można ufać nikomu poza sobą, że będzie cię osłaniał. A Catwoman powinna wiedzieć, że nie pozwala, by stare uczucie znów wpadło do jej głowy… to jej praca.
 • NIGHTWING #95
  Heartless ma wyjątkowo gigantyczny słoik, na którym widnieje nazwa Blockbuster, ale jako człowiek o wyrafinowanym guście, Heartless nie tylko zbiera wszelkiego rodzaju serca… czeka, aż ktoś doświadczy konkretnej emocji, zanim zabierze je wszystkie i doda do swojej kolekcji. Czy Nightwing ma to, czego potrzeba, by ocalić życie tego samego człowieka, który próbuje odebrać wszystko Dickowi Graysonowi, łącznie z jego życiem?
 • HARLEY QUINN #20
 • DC VS. VAMPIRES: ALL-OUT WAR #2
 • DARK CRISIS: YOUNG JUSTICE #3
 • ROBIN & BATMAN

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
5
4
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):