Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

DC ujawniło szczegóły na temat nowego crossovera “Batman Spawn” od Todda McFarlane’a i Grega Capullo.

Po prawie 20 latach nie wchodzenia sobie w drogę, Court of Owls wkracza, aby spróbować użyć Spawna do pokonania Batmana w komiksie, którego nie można przegapić, a który trafi do sprzedaży 13 grudnia.

“To proste. Mogę bawić się jedną z najwspanialszych postaci komiksowych w historii (Batmanem), spotykam się z niesamowitym artystą Gregiem Capullo, ORAZ jestem w stanie wmieszać moje własne dzieło (Spawna) w fabułę. To typy projektów, w których wielu z nas, twórców z branży komiksowej, uczestniczy tylko kilka razy w swojej karierze” – powiedział scenarzysta Todd McFarlane.

„Miałem szczęście, że mogłem narysować zarówno Spawna, jak i Batmana, każdego przez ponad dekady” – powiedział artysta Greg Capullo. „Teraz mogę wykorzystać te dziesięciolecia doświadczenia, aby przybliżyć fanom wydarzenie, na które czekali prawie 20 lat. Spawn i Batman ponownie razem. Będzie ostro.”

Przed premierą nowego crossovera DC, 15 listopada, wyda wydanie zbiorcze “Batman/Spawn: The Classic Collection”, zawierające trzy wcześniejsze wspólne historie tych bohaterów.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czy wiadomo kto wyda zbiorowo przetłumaczone na pl

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):