W „The Penguin” pojawi się Sal Maroni

|

autor:

|

kategorie:

Dzięki serwisowi Illuminerdi, specjalizującemu się w doniesieniach na temat castingów, poznaliśmy kolejne postacie jakie pojawią się w serialu „The Penguin”.

W produkcji mamy zobaczyć Salvatore Maroniego, głowę rodziny przestępczej Maroni, organizacji, która od dawna rywalizuje z Falcone. Do roli poszukiwany jest aktor po sześćdziesiątce.

Do obsadzenia pozostają też role drugoplanowe:

  • „Eve” – prostytutka po pięćdziesiątce, która nie daje sobie w kaszę dmuchać. Zgadza się pomóc ukryć Cobblepota.
  • „Nick””” to 30-letni mężczyzna zatrudniony w fabryce kontrolowanej przez Pingwina. Wyróżnia go złoty krzyż stale noszony na szyi.
  • „Dr. Rueben Desotto”, którego praca jest mniej niż etyczna. Do roli poszukiwany jest mężczyzna po czterdziestce.

Po stronie rodziny Falcone oprócz córki Carmine’a, Sofii, w którą wcieli się Cristin Milioti, mamy zobaczyć również jej brata Alfonsa oraz kuzyna Johnny’ego Viti i consigliere Milosa Grappe.

Źródło: Illuminerdi



dni
8
1
8
godzin
2
2
minut
3
6
sekund
2
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki