We wtorek 14 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #8
  Wszystko kończy się tutaj! Gdy stawką jest przyszłość Gotham City, Bruce Wayne prowadzi atak na budynek Wayne-Powers, aby raz na zawsze zniszczyć Blighta i jego popleczników. A z nowym Batmanem, Robinami i Barbarą Gordon z GCPD u boku wszystko wydaje się możliwe. Ale nie wszystkie zakończenia będą szczęśliwe: Bruce wciąż jest zbiegłym przestępcą, a FBI depcze mu po piętach. Czy to może być koniec Batmana? Nie, jeśli tajemniczy Agent Prince ma coś do powiedzenia na ten temat!
 • BATGIRLS #15
  Nie ma to jak więź ojca z córką! Chyba że jesteś Stephanie Brown i myślałaś, że twój ojciec nie żyje… dopóki cię nie porwał! Przynajmniej twoja BFF Cassandra Cain jest zdeterminowana, by cię znaleźć. To śmiertelna przygoda dla Cass, ale nic nie może jej powstrzymać przed zaryzykowaniem wszystkiego, by ocalić Steph — chyba że chodzi o samą śmierć…
 • BATMAN INCORPORATED #5
  Wybuchowe zakończenie „No More Teachers”! Lojalność Batman Inc. jest podzielona, gdy Ghost-Maker i jego były pomocnik, Phantom-One, toczą pojedynek na śmierć i życie. Zwycięzca bierze wszystko! Czy los Batman Incorporated spocznie w rękach… Clownhuntera?!
 • BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #5
  Batman przeczesuje miasto w pogoni za Demon’s Brood, który nie będzie usatysfakcjonowany, dopóki poszukiwany miecz nie zostanie oczyszczony krwią 13 dusz. Niestety, kiedy wszystko, co masz, to starożytny ceremonialny miecz, każdy wygląda jak ludzka ofiara – a to oznacza, że każdy w Gotham jest potencjalną ofiarą. Tymczasem Pingwin wzywa Killer Croca do spłacenia starego długu wdzięczności. Wszystko to, a także Boy Wonder w kolejnej części Batman: The Audio Adventures!
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON THREE #2
  Bruce Wayne i Harley Quinn nie mają ze sobą wiele wspólnego, z wyjątkiem Cassie Kendall. Piękna i bystra, prawie zmieniła bieg życia Bruce’a, kiedy była jego ukochaną w szkole średniej, a wkrótce potem stała się studenckim romansem Harley. Teraz, po długim czasie z dala od Gotham, Cassie wróciła i od razu skupia się na Bruce’ie. Ale kiedy Harley dowiaduje się o powrocie Cassie, jest zbyt szczęśliwa (i szalona i nieprzewidywalna), by ponownie związać się ze swoją dawną dziewczyną z college’u. Gdy drogi Bruce’a i Harley się krzyżują, staje się jasne, że z Cassie Kendall nie wszystko jest takie, na jakie wygląda…
 • BATMAN/SPAWN: UNPLUGGED #1
 • I AM BATMAN #18
  Jace Fox ma najpilniejszą misję swojej kadencji jako Batman: uratować życie swojej matki. W stanie wojny z krajową grupą terrorystyczną o nazwie Moral Authority, Jace toczy nieustępliwą walkę u boku swojej siostry Tiffany i nowego bohatera, który łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość DC, gdy I Am Batman zbliża się do spektakularnego i emocjonalnego końca.
 • LAZARUS PLANET: DARK FATE #1
  NOWE ZAGROŻENIA POWSTANĄ!
  Kiedy burza Łazarza dotyka ludzi z każdej dziedziny życia, na każdego może trafić. Ludzie, którzy są życzliwi, ludzie, którzy są dobrzy… i ludzie, którzy są źli. Ten epicki numer zwróci uwagę na wielu nowych, katastrofalnych złoczyńców stworzonych przez wydarzenie Lazarus oraz na bohaterów, którzy są gotowi powstrzymać ich przed wyrządzaniem krzywdy innym! Jakie złowrogie zagrożenie otwiera nowy rozdział sagi Doom Patrol? Czy nowy bohater może skierować nieubłaganą energię Still Force, aby odeprzeć zło? Co czai się w zakamarkach Spirit World dla nowej postaci Xanthe? A jaka wczesna wskazówka dotycząca nowego kierunku w Arkham Tower będzie oznaczać katastrofę dla Gotham City?
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #5
 • BATMAN: THE DARK KNIGHT DETECTIVE VOL. 7
 • BATMAN BEYOND: NEO-YEAR

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
1
8
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):