Do sieci trafiły zdjęcia promujące 6. i 7. odcinek serialu “Gotham Knights”, który w Polsce można oglądać na HBO Max.

“A Chill in Gotham” – premiera 25 kwietnia

OSTATNIA PROŚBA — Gdy Joe Chill (gościnnie Doug Bradley) ma zostać stracony za zabójstwo rodziców Bruce’a Wayne’a, zwraca się do Harveya (Misha Collins) z ostatnią prośbą – o rozmowę z Turnerem (Oscar Morgan). W międzyczasie Stephanie (Anna Lore) szuka pomocy u swojego taty Arthura Browna (gościnnie Ethan Embry), gdy ma problem ze złamaniem kodu, a Carrie (Navia Robinson) jest zmuszona pomóc w szpitalu po tym, jak jej sekretne życie mścicielki sprowadza na nią kłopoty z mamą.

“Bad to Be Good” – premiera 2 maja

ZADANIE DLA RYCERZY GOTHAM — Po serii kradzieżydzieł sztuki w Gotham, Turner (Oscar Hayes) i Rycerze zwracają uwagę na możliwe powiązania z Court of Owls. Tymczasem Duela (Olivia Rose Keegan) i Carrie (Navia Robinson) szukają odpowiedzi na temat Talona u Eunice (gościnnie Veronica Cartwright), a Rebecca (gościnnie Lauren Stamile) zwraca się o pomoc do Harveya (Misha Collins) po tym, jak obawia się, że jej życie jest w niebezpieczeństwie.

Poznaliśmy też opis odcinka 8. pt. “Belly of the Beast”, który zadebiutuje 9 maja.

INFILTRUJĄC TRYBUNAŁ — Seria tajemniczych wskazówek doprowadza Turnera (Oscar Morgan) i Duelę (Olivia Rose Keegan) na jedno z tajnych spotkań Trybunału. W międzyczasie Stephanie (Anna Lore) dowiaduje się, że problem z uzależnieniem jej mamy jest większy, niż myślała, i zwraca się o pomoc do swojego ojca Arthura (gościnnie Ethan Embry). Wreszcie upływ czasu prowadzi Harveya (Misha Collins) do zaskakującego odkrycia.

Źródła: Spoiler TV (1, 2, 3)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
2
6
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):