We wtorek 20 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN WHITE KNIGHT PRESENTS GENERATION JOKER #2
  Dzieci Jokera i Harley Quinn wpadają prosto w straszne niebezpieczeństwo! „Niewinna” rodzinna wyprawa Jokera przybrała zły obrót. Odwiedzając miejsce, w którym rozpoczęła się historia miłosna ich rodziców, Bryce i Jackie zostają uwięzieni… przez córkę Brzuchomówcy! Czy uda im się uciec z tego przedstawienia kukiełkowego z piekła rodem? A może tutaj kończy się linia Napier-Quinn?
 • BATGIRLS #19
  Mieszkańcy Hill mają dość żądań Gunbunny’ego i Gunhawka i wychodzą na ulice, by solidaryzować się z Batgirls. Poruszone tym Batgirls dołączają, udowadniając zarówno miastu, jak i snajperom, że Gothamczyków nie należy lekceważyć — i że możemy przezwyciężyć nawet najmroczniejsze czasy, jeśli mamy siebie nawzajem. Dołącz do Batgirls w marszu, aby uczcić je w ostatnim numerze ukochanej serii!
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #16
  Batman i Superman kontra maszyny! Złowieszcze sztuczne inteligencje i bohaterowie — Shaggy Man, G.I. Robot, Red Tornado, and Chemo — wraz z żołnierzami Newmazo rozpoczęli globalny cyberatak. Batman, Superman, Robin i Metamorpho, Element Man są nieprzygotowani na atak. Gdy miliony istnień ludzkich jest szali, World’s Finest muszą znaleźć sposób, by wyciągnąć wtyczkę, zanim będzie za późno!
 • CATWOMAN #56
  Jak to się mówi – dwa koty są lepsze niż jeden? Chyba że jesteś w Gotham, a dwie Kotki, o których mowa, nie zgadzają się co do tego, jak miasto powinno być zarządzane. Eiko Hasigawa ma niedokończone sprawy jako Catwoman, z którą Selina, świeżo po wyjściu z więzienia, się z nią konfrontuje. W międzyczasie Selina ma też niedokończone sprawy… i odwiedza swoją siostrę Maggie.
 • NIGHTWING #105
  Tom Taylor i Bruno Redondo powracają, aby zaprezentować fanom Nightwing kolejny specjalny numer, specjalnie zaprojektowany dla nich, aby mogli być Nightwingiem przez jeden dzień! Ta obszerna opowieść przedstawi Nightwinga z jego punktu widzenia, pozwalając czytelnikom używać jego pałek escrima i przeskakiwać przez Blüdhaven! Nie chcesz przegapić tego numeru, ponieważ po drodze będą inne niespodzianki, w tym kto pojawi się obok ciebie!
 • TITANS #2
 • BATMAN ONE BAD DAY THE RIDDLER HC (MR)
 • BATMAN THE 1989 MOVIE ADAPTATION TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):