We wtorek 15 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS – GENERATION JOKER #4
  Zemsta najlepiej smakuje na zimno! Gdy FBI siedzi im na ogonie i nie ma dokąd uciec, Bryce i Jackie wracają do miejsca, w którym wszystko się zaczęło… Arkham Asylum. Tam, z pomocą zreformowanego Victora Friesa, mają nadzieję uratować swojego zanikającego ojca. Czy nauka zwycięży, czy też pan Freeze skorzysta z okazji, by na dobre zakończyć panowanie Jokera w Gotham?
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #18
  Myślisz, że wiesz, jak Superman i Batman poznali się i zostali przyjaciółmi? Pomyśl jeszcze raz! Przeczytaj nieopowiedzianą historię o tym, jak po raz pierwszy zderzyły się ich światy — i o oszałamiającej, sekretnej stracie, która prawie zniszczyła ich partnerstwo, zanim jeszcze się zaczęło!
 • HARLEY QUINN: BLACK + WHITE + REDDER #2
  W tym numerze Kelly Thompson debiutuje w DC, współpracując z supergwiazdą Annie Wu nad opowieścią o próbach ucieczki Harley od własnej historii pochodzenia – z pewną niechętną magiczną pomocą Zatanny! Ulubieńcy fanów Ro Stein & Ted Brandt wrzucają Harley i jej Legion Zagłady do udziału w prestiżowym Gotham Pet Show, aby walczyć ramię w ramię z ukochaną Ligą Super-Zwierzaków! A scenarzysta ROGUE SUN, Ryan Parrott, dołącza do zdobywczyni nagrody Russa Manninga, Luany Vecchio, aby przedstawić historię Jima Gordona i Harley dzielących stołówkę, ale to, co ich tu sprowadziło, jest bardziej skomplikowane, niż myślisz!
 • KNIGHT TERRORS: CATWOMAN #2
  Catwoman utknęła w koszmarze, w którym jej siostra Maggie paraduje po Gotham jako jego wybawczyni, Siostra Zero. Po uratowaniu Bruce’a przed Jokerem, Catwoman nazywa go Batmanem… na co ten pyta ją, skąd znała to imię, skoro nazywa się tak tylko w swoich myślach. Który jest rok w tym Gotham, dlaczego Joker ma węże zamiast kończyn i czy Siostra Zero i Catwoman mogą wymodlić się z tego koszmaru?
 • KNIGHT TERRORS: NIGHTWING #2
  Najgorszym koszmarem Nightwinga jest obudzenie się pewnego dnia ze świadomością, że zamordował kogoś, kogo kocha, i nawet nie pamięta, jak i dlaczego to zrobił… i to jest dokładnie Knightmareverse, w którym umieściła go Insomnia, podczas gdy wspomnienia o tym, kogo zabił Nightwing i jak to zrobił zaczynają pojawiać się w jego głowie. Co gorsza, będzie musiał współpracować ze swoimi współwięźniami, Two-Face’em i Strachem na Wróble, aby wyjść z tego żywy…
 • KNIGHT TERRORS: PUNCHLINE #2
  To Punchline kontra koszmarna Batgirl o kontrolę nad sercami i umysłami Gotham! Czy Punchline zdoła przezwyciężyć swoje najgłębsze lęki, aby pokonać tę bestię w kapturze nietoperza?!
 • PENGUIN #0
  Po śmierci Pingwina w przełomowym “Batman #125” tajemniczy Egzekutor zwerbował Catwoman, aby spełniła ostatnie życzenia zmarłego i wytropiła jego najbliższych krewnych. Ale kiedy spadkobiercy Pingwina zaczną być mordowani, Catwoman będzie musiała znaleźć zabójcę i odkryć, co naprawdę stało się z Oswaldem Cobblepotem. Zbiór dodatkowych historii z “Batman #125-127” autorstwa zespołu kreatywnego Chipa Zdarsky’ego i Belén Ortegi!
 • BATMAN (2022) HC VOL 02 THE BAT-MAN OF GOTHAM
 • BATMAN DETECTIVE COMICS (2022) HC VOL 01 GOTHAM NOCTURNE OVERTURE
 • BATMAN ONE BAD DAY COMPLETE BOX SET
 • BATMAN ONE BAD DAY RAS AL GHUL HC
 • NIGHTWING THE JOKER WAR TP
 • TEEN TITANS GO BOX SET 01 TV OR NOT TV

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
0
8
sekund
3
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):