We wtorek 22 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • PENGUIN #1
  ZEMSTA JEST DLA PTAKÓW.
  Po przejściu na emeryturę w Metropolis po swojej „śmierci”, Oswald Cobblepot zostaje zmuszony do powrotu do nieprzewidywalnego i pełnego przemocy półświatka Gotham City jako pionek społeczności wywiadowczej Stanów Zjednoczonych! Przestępczy element Gotham ewoluował od czasu, gdy był ostatni raz w mieście, a jego nieślubne bliźniaczki rządziły Iceberg Lounge. A co z człowiekiem, którego wrobił w swoją śmierć – Batmanem? Czy Pingwinowi grozi wyrok śmierci?
  Wielokrotnie nagradzany i najlepiej sprzedający się scenarzysta Tom King (Batman, The Human Target) i rysownik Stefano Gaudiano (Gotham Central, The Walking Dead) przedstawiają krwawą, twardą opowieść o odkupieniu i zemście!
 • BATMAN BEYOND: NEO-GOTHIC #2
  W każdym mieście światła jest miejsce o niemal całkowitej ciemności, gdzie w kanałach poniżej kryją się stworzenia nocy. Otoczone kośćmi upolowanych, oto Beyond. Terry McGinnis staje twarzą w twarz z Killer Crociem, ale co się stanie, gdy Croc widzi tylko swój następny posiłek? Jest głodny i zły, a Batman wygląda przepysznie. W bitwie o epickich proporcjach Batman musi skorzystać z pomocy Kyle’a the Catboi i jego magicznych zdolności, ale czy to wystarczy, by wyjść z tego żywy?
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE – SEASON THREE #7
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #4
  Badając serię krwawych morderstw dokonanych przez gangi, Batman staje twarzą w twarz z najnowszym członkiem swojej galerii łotrów — brutalnym Mr. Baseball! Dennis Culver i Otto Schmidt opowiadają porywającą, brutalną opowieść o Mrocznym Rycerzu!
  W Knight Terrors tie-in, członkowie Stormwatch, Flint, Phantom-One, Core, zostają uwięzieni w koszmarnym świecie, w którym ich najgłębsze lęki czają się za każdym rogiem… a ich strach to dopiero początek, ponieważ pojawił się nowy wróg — Tempest!
  Powrót Emilii Harcourt od Roba Williamsa i Stefano Landiniego! A w tym numerze historia Batman Black & White autorstwa Meghan Fitzmartin i Beléna Ortegi opowiada potężną i brutalną historię o rodzinie, życiu i śmierci!
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #12
  Katastrofalne zakończenie bestsellerowej serii już jest. Trzy Królestwa są zjednoczone po raz pierwszy od pokolenia przeciwko wspólnemu zagrożeniu – ale czy nawet ich połączone siły mogą zwyciężyć? Czy zdrajca pośród nich odwróci losy ostatecznej bitwy? Szokujący finał… ale czy to naprawdę koniec?
 • DC RWBY #7
  Drużyna RWBY zostaje uwięziona w trzewiach Arkham, gdy szalony Batman i Joker-Nuckelavee walczą ze sobą. Będą musieli wykonać desperacką grę, aby odciągnąć Batmana od krawędzi, ale jeśli im się to nie uda, będzie to koniec DCU i Remnant, jakie znamy!
 • KNIGHT TERRORS #4
  Insomnia przeszukuje koszmary wszystkich bohaterów w poszukiwaniu swojego cennego Nightmare Stone i wciąż pozostaje z pustymi szponami! Wesley Dodds, Batman i ja musimy wrócić do nawiedzonej Wieży Arkham, by stawić czoła Insomni, ale… teraz już wiem, dlaczego Insomnia nienawidzi bohaterów. I muszę być szczery: ciężko mi się do tego nie odnosić. Może Insomnia zasługuje na dopełnienie zemsty.
 • KNIGHT TERRORS: DETECTIVE COMICS #2
  Po zobaczeniu, jak diamenty gwałtownie wylewają się z kobiecych ust, a metal jego starego robo-kostiumu Batmana przylutował się do czyjegoś ciała, aby nosić go w Gotham… Jim Gordon powoli zdaje sobie sprawę, że „dobrzy ludzie z Gotham” są reprezentowani przez potworne wyobrażenia o władzy, bogactwie i wiedzy… wcale nie są zbyt dobrymi ludźmi. Śledztwo Jima prowadzi go do tajemniczego zegara i udaje się do Oracle po pomoc w odnalezieniu kto lub co jest przyczyną tego koszmaru… ale to, czy w ogóle będzie w stanie się z niego obudzić, będzie zależało nie tylko od niego samego.
 • KNIGHT TERRORS: HARLEY QUINN #2
 • KNIGHT TERRORS: TITANS #2
 • BATMAN DETECTIVE COMICS (2018) TP VOL 05 THE JOKER WAR
 • ROBIN & BATMAN TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
5
2
sekund
5
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):