We wtorek 29 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE RIDDLER: YEAR ONE #6
  Nadszedł czas. Długa, bolesna psychologiczna podróż i spirala upadku Edwarda Nashtona doprowadziły go w końcu do punktu, w którym jest gotowy do podjęcia bezpośredniej akcji przeciwko skorumpowanemu Gotham. Zgorzkniały i opuszczony, wierzący, że świat sprzysiągł się przeciwko niemu, nadszedł czas, by zaatakował. Dzięki szeroko zakrojonym badaniom i tajnym operacjom ma głębszą wiedzę na temat miejskiej sieci przestępczej niż ktokolwiek inny w Gotham. Teraz dokładnie wie, w które cele uderzyć i kiedy. Gdy Edward w końcu zakłada maskę Riddlera, seria kończy się tuż przed rozpoczęciem jego pierwszego morderczego ataku, pokazanego w scenie otwierającej filmu Matta Reevesa pt. “The Batman”. Aktor Paul Dano ożywił tę postać na ekranie, a teraz uzupełnia historię Edwarda przełomowym prequelem. Wraz ze znanym europejskim artystą Stevanem Subiciem Dano stworzył niepokojącą i emocjonalną opowieść, uzupełniającą historię jednego z najbardziej wyjątkowych i przerażających złoczyńców, z jakimi spotkała się jakakolwiek wersja Mrocznego Rycerza.
 • BATMAN/CATWOMAN: THE GOTHAM WAR – BATTLE LINES #1
 • CATWOMAN: UNCOVERED #1
 • KNIGHT TERRORS: NIGHTS END #1
  FINAŁ KNIGHT TERRORS!
  Batman, Superman i Wonder Woman wraz z innymi bohaterami DCU uciekli z Nightmare Realm tylko po to, by odkryć, że Liga Koszmarów podąża za nimi do domu! Cały świat pogrążył się w przerażeniu, a ostatnią osobą, która może pokonać Insomnię, jest Deadman. Ale czy tego chce? I nie przegap ekscytującego zakończenia, które kontynuuje tajemnicę Dawn of DC i przedstawia Dr. Hate! Chwila… kim jest doktor Hate?
  Emocje Knight Terrors zostały przeniesione do uniwersum DC przez architekta DC i supergwiazdę, Joshuę Williamsona, z przerażającą grafiką autorstwa legendy komiksów Howarda Portera!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
3
5
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):