Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

W połowie sierpnia Prime 1 Studio zaprezentowało statuetkę Batman Tactical Throne ale to nie jedyna atrakcja z serii Throne Legacy. Fani, do postaci obrońcy Gotham City będą mogli dołączyć również wiernego lokaja Alfreda Pennywortha w skali 1:4.

Przygotowano dwie wersje: Bonus Version (limitowana ilość 500 sztuk, koszt $599) oraz Regular Version (koszt $599).

Po raz pierwszy w historii nasi artyści zebrali się, aby stworzyć tę piękną statuetkę lojalnego lokaja i powiernika Zamaskowanego Krzyżowca. Ta statuetka może być dodatkiem do Batman Tactical Throne, zaprojektowanego przez Gabriele Dell’Otto – ale może być również samodzielnym elementem w twojej pięknej kolekcji superbohaterów DC Comics.

Alfred jest znany i kochany za swój bystry intelekt, nienaganne maniery i sarkastyczne poczucie humoru. Pomagał Bruce’owi Wayne’owi jako jego kamerdyner, a niektórzy mogą uważać go za ojca. Dba o potrzeby Wayne Manor i odgrywa integralną rolę w walce Batmana z przestępczością, oferując mądrość i wskazówki. Mierzący 22 cale Alfred jest ubrany w swój najlepszy czarny garnitur w prążki, czarny krawat pod szarą kamizelką. Idealny, elegancki i klasyczny strój dla najlepszego lokaja. Trzyma zestaw do herbaty, podczas gdy lewe ramię spoczywa za jego plecami.

Osoby, które zamówią wersję bonusową otrzymają wymienną parę ramion trzymających pelerynę Batmana.

Wymiary statuetki:

Wysokość: 57cm szerokość: 29 cm głębokość: 26 cm

Źródło: Prime1Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"