Forum
Już wkrótce
  • “Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4” - 06 mar 2024,
  • "Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie" (WKDCBiZ) - 27 mar 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1"Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1 - 10 kwi 2024,

Dzisiaj do sprzedaży trafił 54. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Supersynowie: Kiedy dorosnę” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł. Kolejny komiks w którym gościnnie w dwóch historiach pojawia się Batman – “Stowarzyszenie sprawiedliwości: Przyjdź królestwo twoje – Tom 1” – będzie można kupić 13 września.

Prosto ze stronic projektu “Odrodzenie” i serii komiksowej “Superman” synowie Supermana i Batmana – Jon “Superboy” Kent i Damian “Robin” Wayne – łączą siły we własnej opowieści zatytułowanej “Supersynowie”! Z inicjatywy Damiana chłopcy włamują się do siedziby LexCorpu, aby zbadać sprawę kradzieży, która się tam niedawno zdarzyła, lecz na ich drodze staje sam Lex Luthor! A co wspomniane włamanie może mieć wspólnego z chłopcem nazywającym siebie Kid Amazo?

Przedstawiamy pierwszą historię z serii “Supersynowie”, stworzonej przez Petera J. Tomasiego (“Green Lantern. Wojna Korpusu Sinestro”) i Jorge Jiméneza (“Batman”), a na dokładkę specjalny zeszyt rocznicowy, w którym powraca niezapomniany Legion Superzwierzaków!

Autorzy: Peter J. Tomasi
Rysunki: Jorge Jiménez, Paul Pelletier

Liczba stron: 168

Tom zawiera: Super Sons #1–5; Super Sons Annual #1

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Golden & Silver Age):

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"