Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Prime 1 Studio zaprezentowało kolejną statuetkę. Tym razem dla fanów przygotowano w skali 1:4 Batman Tactical Throne zaprojektowaną przez Gabriele Dell’Otto. Przygotowano trzy wersje: Ultimate Bonus Version (limitowana ilość 500 sztuk, koszt $2 699), Deluxe Bonus Version (limitowana ilość 300 sztuk, koszt $1 999) oraz Economy Version (koszt $999).

Prime 1 Studio z radością prezentuje ten przełomowy dodatek do kolekcji Throne Legacy. We współpracy ze słynnym rysownikiem komiksów, Gabriele Dell’Otto, z okazji naszej 10. rocznicy, oto Batman Tactical Throne w skali 1:4.

Jak wszyscy wiecie, Batman jest bohaterem DC, który nie jest obcy Prime 1 Studio, ale ta statuetka Batmana nie przypomina żadnej prezentowanej wcześniej. W oparciu o wariant okładki do “Batman #111”, narysowanej przez Gabriele Dell’Otto, nasi rzemieślnicy po raz kolejny przesunęli granice rzeźbienia, aby uchwycić esencję Batmana w tym naprawdę zapierającym dech w piersiach posągu.

W głębi jaskini Batman siedzi na swoim tronie, lekko zgarbiony. Wpatruje się w dal, głęboko zamyślony… Czy zastanawia się nad tajemniczym incydentem, a może przypomina sobie słabą wskazówkę, zastanawiając się nad jej celem? Czy wspomina swoje dzieciństwo i wydarzenie, które zaprowadziło go na ścieżkę zemsty? Można być pewnym, że nieustannie planuje, starając się opracować jak najbardziej taktyczny plan.

Przyjrzyjmy się bliżej tej 18-calowej statuetce. Batman ma na sobie swój klasyczny niebiesko-szary kostium. Każdy cal został wyrzeźbiony z najwyższą dbałością o szczegóły. Od zagnieceń tkaniny po oznaki zużycia wynikające z wieloletniej walki z przestępczością. Wystarczy spojrzeć na staranne użycie cieniowania, które doprowadzono do perfekcji. Obie ręce spoczywają na jego podłokietnikach, a jego peleryna opada na podłogę, częściowo zakrywając lewą nogę. Wokół jego tronu znajdują się stalagmity, co pomaga przywołać atmosferę Batjaskini.

Przy wersji Ultimate naprawdę daliśmy z siebie wszystko, aby zaoferować Ci coś, czego nigdy wcześniej nie widziano. Za Batmanem stoją nie jeden, ale cztery podświetlane monitory, wyświetlające różne szczegóły, w tym systemy śledzenia, które pomagają naszemu Zamaskowanemu Krzyżowcowi w dążeniu do sprawiedliwości w Gotham City. W tej wersji dostępne są dwa dodatkowe lewe ramiona, co pozwala na zmianę kąta oraz sposobu ułożenia łokcia na podłokietniku. Dodatkowa peleryna i twarz Bruce’a Wayne’a są również dołączone.

Ta wersja przenosi tą statuetkę na wyższy poziom. Tron jest dostarczany z imponującą dioramą Jaskini Batmana, która została wykonana do perfekcji. Poprawia widok z przodu podstawy z ogromnymi stalagmitami, podnosząc cały kawałek do ponad 25 cali, ale prawdziwy sekret znajduje się z tyłu dioramy. Obrócenie go ujawnia tajne wejście do jaskini z Batmanem stojącym obok łatwo rozpoznawalnego Batmobilu. Jaskinia ma różne odcienie czerni i szarości, z nutą niebieskiego dzięki oświetleniu LED. A na szczycie kultowe, duże Bat-Insignia. Ten kawałek był prawdziwym testem dla nas wszystkich w Prime 1 Studio i pięknym dziełem upamiętniającym naszą 10. rocznicę.

Przy zamówieniu wersji Ultimate Bonus otrzymasz dodatkową część głowy. Jest to kolejne oblicze Batmana bez maski, przedstawiające go z innym wyrazem twarzy.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Batmana, czy entuzjastą superbohaterów, jest to statuetka, której nie chcesz przegapić. Zamów TLCDC-01UTS Batman Tactical Throne „Design by Gabriele Dell’Otto” Ultimate Bonus Version już teraz i przynieś do domu pięknie wykonane dzieło, który zdmuchnie wszystkie inne!

Wymiary:

Wysokość: 57cm szerokość: 73cm głębokość: 66cm
Wysokość: 65cm szerokość: 68cm głębokość: 39cm (Batcave diorama)

Źródło: Prime1Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wow. Gdyby się miało duży dom zamiast mieszkania w bloku…

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"