Dzisiaj do sprzedaży nakładem wydawnictwa Egmont trafiły komiksy, “Sprawiedliwość” (496 stron, 429,99 zł) i “Batman Noir. Mroczne odbicie” (288 stron, 279,99 zł).

“Sprawiedliwość”

Kolejny niezwykły album w ekskluzywnej serii DC Limited – uhonorowana Nagrodą Eisnera dla najlepszej powieści graficznej „Sprawiedliwość” Alexa Rossa i Jima Kruegera! Członkowie Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości są największymi superbohaterami świata. Łączą siły, by walczyć w obronie świata i ludzkości. Jednak nie tylko oni są w stanie utworzyć zgrany zespół. Ich najzagorzalsi przeciwnicy również postanowili działać wspólnie. Nazwali się Legionem Zagłady i opracowali zaskakujący plan opanowania świata. Dodatkowo poznali prawdziwe tożsamości superbohaterów i ich najsłabsze punkty, a przed ludzkością roztoczyli wizję świetlanej przyszłości. Czy Lidze uda się podnieść po tej porażce i powstrzymać plan złoczyńców? I czy powinna to robić? 

Autorami tej monumentalnej opowieści są siedmiokrotny laureat nagrody Comics Buyer Guide za najlepsze rysunki Alex Ross („Kingdom Come. Przyjdź królestwo”, „Marvels”) i Jim Krueger („Batman: Legenda Mrocznego Rycerza”, „Avengers”).

Seria/cykl: DC LIMITED
Scenarzysta: Jim Krueger, Alex Ross
Ilustrator: Dougie Braithwaite, Alex Ross
Tłumacz: Tomasz Kłoszewski, Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 496
Wymiary: 22.5×34.4cm
Data premiery: 06.09.2023
Cena: 429,99 zł

“Batman Noir. Mroczne odbicie”

Kultowa saga kryminalna, jedna z najmroczniejszych i najciekawszych opowieści o Gotham, jakie kiedykolwiek powstały, tym razem w czarno-białej wersji i powiększonym formacie! Przez lata Batman i komisarz Gordon zagłębiali się w mroczną otchłań, jaką jest Gotham. Wielokrotnie ratowali swoje miasto przed nim samym, nie pozwalając, by zawładnęła nim przemoc i korupcja. Ale nawet po całym życiu walki z przestępczością i konfrontacji z tym, co uważali za najgorsze w ludzkości, jeszcze mroczniejsze i bardziej niebezpieczne zło popycha Batmana i Gordona do granic możliwości. Gdy konflikt zbliża się do rozwiązania, okazuje się, że prawda kryje się w ich własnym domu. Czy dwóm największym obrońcom Gotham uda się wymierzyć sprawiedliwość temu złowrogiemu zagrożeniu w najbardziej osobistej walce komisarza Gordona? 

Przedstawiony w surowej czerni i bieli, „Batman Noir: Mroczne odbicie” prezentuje nową perspektywę kultowego dzieła autorstwa Scotta Snydera („Amerykański Wampir”, „Przebudzenie”, „Batman: Trybunał Sów”), Jocka („Straceńcy”, „Detective comics”, „Hellblazer”) i Francesco Francavilli („Potwór z bagien”, „Black Panther”).

Seria/cykl: BATMAN NOIR
Scenarzysta: Scott Snyder
Ilustrator: Jock, Francesco Francavilla
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 288
Wymiary: 22.5×34.4cm
Data premiery: 06.09.2023
Cena: 279,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
5
1
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):