DC Comics ogłosiło dzisiaj nową linię w swojej ofercie powieści graficznych: DC Compact Comics.

W nowym formacie 5,5″ x 8,5″, standardowym dla książek, ukażą się bestsellerowe tytuły z biblioteki DC. Pierwszymi będą “Watchmen” Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa oraz “All-Star Superman” Granta Morrisona i Franka Quitely’ego, która trafią do sprzedaży w czerwcu 2024 roku w cenie 9,99 dolarów.

“Cena i rozmiar DC Compact Comics są idealne dla czytelników beletrystyki i mangi, którzy chcą poznać nową, przyjazną dla czytelnika fabułę w samodzielnej, kolorowej powieści graficznej” – powiedziała Anne DePies, SVP i dyrektor generalna DC. “Publikacje o wymiarach 5,5 x 8,5 cala są najczęściej rozpowszechnianym rozmiarem książek w miękkiej oprawie w Stanach Zjednoczonych i jest to format popularny wśród miłośników powieści graficznych na rynkach międzynarodowych. Przy cenie 9,99 dolarów jest to świetny punkt cenowy dla sprzedawców detalicznych, aby zaopatrzyć się w te klasyczne tytuły. Dla czytelników, DC Compact Comics zapewnia nowe wrażenia z czytania powieści graficznych, które mieszczą się w dłoni, bez utraty czytelności”.

Nowa linia zaprezentuje historie DC z wielu gatunków, w tym science fiction, thriller, horror, fantasy, przygoda i kryminał. Wśród pozycji znajdą się tytuły dobrze znane fanom Batmana jak:

  • “Batman: The Court of Owls” – Scott Snyder, Greg Capullo
  • “Batman: Hush” – Jeph Loeb, Jim Lee
  • “Joker” – Brian Azzarello, Lee Bermejo
  • “Harley Quinn & the Gotham City Sirens” – Paul Dini, Peter Calloway, Tony Bedard, Guillem March, Andres Guinaldo
  • “Catwoman: Trail of the Catwoman” – Darwyn Cooke, Ed Brubaker

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Strażnicy muszą się ukazać, nie chcemy przecież by prawa wróciły do Alana Moore’a

Batman: Hush też obowiązkowo bo to w końcu ulubiony komiks wszystkich fanbojów DC narysowany przez genialnego Jima Lee. Swoją drogą zastanawia mnie jak długo DC będzie wałkować tego gniota Husha xD

Egmont robi dokladnie to samo w Polsce. Doi krowe poki moze. Nie zdziwie sie jak zaraz wydadza w tym formacie Husha na naszym rynku.

za
dni
1
3
4
godzin
1
5
minut
5
9
sekund
5
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):