Forum
Już wkrótce
 • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
 • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
 • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

We wtorek 12 grudnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #428 ROBIN LIVES
  Co by było, gdyby jedna z najmroczniejszych godzin w karierze Batmana nigdy się nie wydarzyła? Trzydzieści pięć lat temu fani głosowali nad losem Jasona Todda po jego brutalnym spotkaniu z Jokerem, które skierowało Jasona na ścieżkę do stania się uzbrojonym w broń mścicielem Red Hoodem. Ale załóżmy, że fani zagłosowali inaczej…
  DC Comics przenosi cię w czasie dzięki temu specjalnemu “faux-simile” wydaniu Batman #428, w którym Robin żyje! Zawierająca zrekonstruowane strony z alternatywnych plansz artysty Jima Aparo – które zostały wyciągnięte ze skarbca DC i w pełni odrestaurowane i zremasterowane – ta przeredagowana wersja “A Death in the Family, Book Three” zamienia największą tragedię Mrocznego Rycerza w moment triumfu. Dodając do wciągającej autentyczności tego alternatywno-historycznego komiksu, ta wersja zawiera wszystkie reklamy z oryginalnego wydania z 1988 roku oraz przeredagowaną kolumnę z listami.
 • BATMAN AND ROBIN #4
  Batman i Robin zostali rozdzieleni! Batman współpracuje z White Rabbit, aby wytropić nową femme fatale Shush, podczas gdy jego syn, Damian, poluje na przestępczego geniusza zbrodni, który obrał na cel jego ojca! Ale Damianowi nie spodoba się to, kogo znajdzie! Nie przegap szokującego zakończenia!
 • BATMAN/SANTA CLAUS: SILENT KNIGHT #2
  SANTA CLAUS IS COMING TO TOWN!
  Starożytny i dziki Krampus szaleje na Ziemi i uwalnia potwory, aby zniszczyć Boże Narodzenie! Święty Mikołaj, z pomocą Ligi Sprawiedliwości, jest wszystkim, co stoi na drodze tej zbliżającej się ciemności. Pierwsze wyzwanie dla zespołu? Plaga wampirów atakujących Blüdhaven!
 • DC’S TWAS THE MITE BEFORE CHRISTMAS #1
 • DETECTIVE COMICS #1079
  Mroczny Rycerz został stracony, a plan Orghamów przejęcia kontroli nad Gotham został wprowadzony w życie! Ale gdy Catwoman organizuje misję ratunkową Batmana, nie wszystko jest takie, jak się wydaje! Czy Feline Fatale Gotham znalazła sposób na oszukanie śmierci, czy też Gotham City naprawdę straciło swojego krzyżowca w pelerynie?
 • BIRDS OF PREY: UNCOVERED #1
 • OUTSIDERS #2
  “Monsters of the Unknown.”
  Jakie ukryte tragedie kryją się wewnątrz Forever Storm Trójkąta Enlil?
  1 stycznia 2000 roku w pobliżu łańcucha wysp Enlil na środkowym Atlantyku rozpętała się burza. I nigdy nie przestał. Jako kadet West Point, Kate Kane napotkała coś potwornego w tych burzliwych falach… a teraz powraca, by stawić temu czoła u boku Outsiderów! Ale czy będzie w stanie kontrolować swoje pragnienie zemsty w służbie misji Luke’a Foxa? Jakie tajemnice odkryją głęboko pod wypełnionymi potworami falami Trójkąta Enlil? I jak Outsiderzy przetrwają spotkanie ze specjalistami od polowania na potwory z uniwersum DC: New Challengers of the Unknown?

  To nowe, przełomowe zanurzenie się w tajnej historii uniwersum DC dopiero się zaczyna!
 • TITANS: BEAST WORLD TOUR – GOTHAM #1
 • BATMAN & THE JOKER THE DEADLY DUO – UNPLUGGED #1
 • BATMAN: CITY OF MADNESS #2
  Court of Owls wzywa Batmana, żądając, aby zapuścił się głęboko pod miasto, by walczyć z tym, co zostało wyzwolone z jego głębi: falą szaleństwa zarażającą złoczyńców Gotham, kierowaną przez potworną istotę, którą nazywają “the Batman Below”. Ale Court ma niezbyt szlachetne powody, by chcieć zatrzymać ten chaos… Czy Batman jest ich bronią, czy przynętą?
 • BATMAN: GARGOYLE OF GOTHAM #2
  „Diabeł spada na ziemię i łamie sobie skrzydło…” W drugiej części arcydzieła uznanego gawędziarza Rafaela Grampá, której nie można przegapić, niebo nad Gotham jeszcze mroczniejsze. Decyzja o zabiciu swojej przeszłości to jedno, ale faktycznie robienie tego okazuje się być bardziej wyboistą drogą, niż Batman kiedykolwiek się spodziewał… zwłaszcza, gdy ta sama przeszłość z każdą nową wskazówką, którą odkrywa jest coraz ściślej wpleciona w jego obecną sprawę. A im bardziej Batman zbliża się do prawdy, tym wyraźniejsze staje się, że moc jego prawdziwego wroga sięga znacznie głębiej niż tylko marionetka kilku przebranych przestępców… aż do samego serca Gotham City!
 • BATMAN: GARGOYLE OF GOTHAM – NOIR EDITION #2

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Dark Age):

Sonda

Najlepszy okładka (Bronze Age):