We wtorek 19 grudnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: OFF-WORLD #2
  Jason Aaron i Doug Mahnke kontynuują brutalną międzygwiezdną przygodę, w której młody Bruce Wayne udał się w kosmos, aby kontynuować swój rozwój jako Batmana! Ale kiedy zostaje więźniem War Storm, ogromnego statku kosmicznego wypełnionego wyszkolonymi zabójcami, czy Mroczny Rycerz może znaleźć nowych sojuszników, którzy pomogą mu w jego podróży?
 • BATMAN/SANTA CLAUS: SILENT KNIGHT #3
  To Bożonarodzeniowe ZŁO! Nikczemny Krampus uwalnia stado zabójczych harpii na Londyn i nadszedł czas, aby wezwać wielkie działa! Połowa Ligi Sprawiedliwości spotyka niezwykłego elfa, który zabiera ich do Norwegii, aby pomóc Mikołajowi w bitwie, ale okazuje się, że zastawiono diaboliczną pułapkę…
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #22
  Uwięzieni we wszechświecie Kingdom Come, najlepsi bohaterowie świata napotykają wypaczone wersje swoich przyjaciół – zespół nazywający siebie Justice Battalion! Czy Batman i Superman mogą powstrzymać Boy Thundera przed wypełnieniem swojego przeznaczenia i staniem się krwiożerczym Magogiem?
 • CATWOMAN #60
  Gdzieś w jednym z najpiękniejszych miast świata odbywa się taniec na śmierć i życie. Miejsce akcji? Przeklęty teatr, w którym bez względu na to, o jaką sztukę chodzi, stawką jest życie i śmierć, a nagroda jest warta więcej niż jej waga w złocie. A w samym sercu tego wszystkiego czai się diabelsko zboczony Flamingo i jego najnowsza partnerka – Catwoman! Czy Selina Kyle może prześlizgnąć się przez przedstawienie swojego życia, czy też będzie to kurtyna dla amoralnego kota z zaułka!
 • HARLEY QUINN: BLACK+WHITE+REDDER #6
  W tym ostatnim numerze szalonych, monochromatycznych przygód, Tini Howard i kultowa artystka Babs Tarr łączą siły, by spędzić noc w mieście z Gotham City Sirens! Supergwiazda Nightwinga Bruno Redondo zabiera Harley w łamiącą wymiary podróż autorefleksji! A wschodzące gwiazdy Deniz Camp i Fábio Veras poddają pewną pechową parę niezwykle ryzykownej sesji terapii małżeńskiej, dzięki uprzejmości słynnej (niektórzy powiedzieliby niesławnej) dr Harleen Quinzel!
 • THE JOKER/HARLEY QUINN: UNCOVERED #1
 • JUSTICE LEAGUE VS GODZILLA VS KONG #3
 • NIGHTWING #109
  Dramatyczna konkluzja pirackiej wyprawy Nightwinga. Nightwing poznaje prawdę kryjącą się za tajnym stowarzyszeniem piratów, a jego związek z Beą Bennett zmienia się na zawsze.
  Dodatkowo rozpoczyna się zupełnie nowa przygoda. Co się dzieje z Beast Boyem i dlaczego wszyscy zamieniają się w zwierzęta? Tutaj rozpoczyna się powiązanie z Beast World, ekscytującym nowym wydarzeniem sezonu.
 • JUSTICE LEAGUE (2021) TP VOL 02 UNITED ORDER

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
0
9
sekund
5
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):