Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Wydawnictwo Egmont udostępniło już zapowiedzi na kwiecień 2024 roku, wśród których znalazła się jedna propozycja związana z Batmanem, “Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1” (328 stron, 139,99 zł).

Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości podczas poszukiwań Barry’ego Allena w nieskończonych światach odkryła, że siły Wielkiej Ciemności, prowadzone przez przerażającego Pariasa, przygotowują się do inwazji na multiwersum i unicestwienia Ziemi-0. Członkowie Międzywymiarowej Ligi wzywają Ligę Sprawiedliwości, by powstrzymać intruzów. Nie wiedzą, że nadchodzące starcie nie skończy się wygraną ziemskich herosów. Czy multiwersum zdoła się obronić bez swoich największych bohaterów? 

Joshua Williamson po ustanowieniu nowego status quo świata DC w albumach „Nieskończona granica” oraz „Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości” kontynuuje swoje wielkie dzieło, a ilustruje je niezwykle utalentowany Daniel Sampere. Na stronach tego albumu rozpoczyna się nowy Wielki Kryzys, który, zgodnie z tradycją takich przełomowych historii jak „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” i „Flashpoint: Punkt krytyczny”, odciśnie swoje piętno na Uniwersum DC. 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: „Justice League” #75, „Dark Crisis FCBD Special Edition” #1, „Justice League: Road to Dark Crisis” #1, „Dark Crisis on Infinite Earths” #1–3, „The Flash” #783–785, „Dark Crisis: Worlds without a Justice League – Superman” #1, „Dark Crisis: Worlds without a Justice League – Green Lantern” #1.

Seria/cykl: UNIWERSUM DC
Scenarzysta: Tom King, Joshua Williamson, Jeremy Adams
Ilustrator: Rafa Sandoval, Daniel Sampere, Amancay Nahuelpan
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 328
Wymiary: 17.0×26.0cm
Data premiery: 10.04.2024

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mega 90’sowy tytuł. Weź tytuł, dodaj mroczny i bum gotowe. Ah DC Comics… firma, która nie potrafi przestać wchodzić na grabie, które uderzają ich w twarz.

za
dni
1
3
godzin
1
4
minut
0
2
sekund
3
9


za
dni
7
7
godzin
1
4
minut
0
2
sekund
3
9
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki