Dzisiaj do sprzedaży trafił 72. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “All-Star Squadron: Saga o Ultra-Humanicie” w cenie 49,99 zł (w prenumeracie 44,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Superman Odrodzenie: Próby Supersynów” – będzie można kupić 5 czerwca.

Przedstawiamy epicką historię w stylu retro, stworzona przez niezrównanego Roya Thomasa, której nigdy dotąd nieopublikowani w całości w jednym tomie W “Sadze o Ultra-Humanicie” All-Star Squadron stawia czoła przeciwnikowi z początków działalności Supermana – geniuszowi zła, którego jedynym celem jest powalenie na kolana świata Anno Domini 1942. Aby zrealizować swój diaboliczny plan. Ultra-Humanite nie zawaha się wykorzystać córek i synów legendarnego Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwości!

Prezentowana w tomie opowieść, zilustrowana przez Jerry’ego Ordwaya (“Moc Shazama!”), w autentyczne wydarzenia z udziałem postaci historycznych wplata debiut drużyny Infinity Inc., zrzeszającej potomków pierwotnego JSA. Znajdziecie tu także esej Roya Thomasa o propozycjach składu zespołów występujących w sadze, posłowie oraz wiele więcej!

Autorzy: Roy Thomas
Rysunki: Jerry Ordway

Liczba stron: 208

Tom zawiera: All-Star Squadron #21-26 i All-Star Squadron Annual #2

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
9
godzin
2
2
minut
3
9
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):