Bane i Deathstroke we wspólnym filmie

|

autor:

|

kategorie:

Według najnowszych doniesień DC Studios planuje stworzyć film z udziałem Bane’a i Deathstroke’a. Po „Jokerze” i serialu „Pingwin” miałaby to być kolejna produkcja ze złoczyńcami w rolach głównych.

Projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, ale wybrano już scenarzystę w osobie Matthew Ortona („Captain America: Brave New World”). Za produkcje mają odpowiadać James Gunn i Peter Safran.

Źródło: Deadline



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Mr. Jo
1 rok temu

Czyli zapowiada się słabizna bo scenarzysta słaby od CA4 i serialu Moon Knight do tego Safran, Gunn który skopał postać Vigilante teraz Slade Wilson i Bane postacie inteligentne, twarde
To podwieszanie się pod serial Pingwin z uniwersum The Batman czy film Joker

Mati
1 rok temu

Znowu pełno zapowiedzi, nadziei narobią a potem kasacja, nowe uniwersum i tak to się kręci… ehhh

dni
1
2
1
godzin
0
1
minut
0
5
sekund
4
6
dni
4
6
4
godzin
0
1
minut
0
5
sekund
4
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 84 lat(a) temu w Detective Comics #66 zadebiutowała postać Dwóch-Twarzy
  • 37 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batmana
  • 34 lat(a) temu w Detective Comics #647 zadebiutowała postać Stephanie Brown
  • 15 lat(a) temu zmarł Eugene Jules Colan, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 80-tych