Batman zawsze gotowy by odpowiedzieć na wezwanie

|

autor:

|

kategorie:

Do niezwykłego wydarzenia doszło w Nowej Zelandii. Na komisariacie w Christchurch zjawił się sam Batman. Mężczyzna w pełnym stroju bohatera, w masce, pelerynie i rajtuzach, chciał się dowiedzieć, z jakiego powodu go wezwano. Twierdził bowiem, że White Lights of Hope, upamiętniające zeszłoroczne trzęsienie ziemi, wyświetla na niebie znak podobny do nietoperza.

Sierżant Chris Jones powiedział prasie, że mężczyzna na początku nalegał na spotkanie z komisarzem. Następnie chciał się dowiedzieć, dlaczego go wezwano, bo zauważył na niebie swój symbol.

Policjant przyznał, że bohater był za „chudy” by wyglądać na przekonującego Batmana, dodał również, że Robin musiałby mierzyć „6’4″ (193 cm) i być zbudowany jak czołg, by mu pomagać”.

Po krótkiej pogawędce superbohater, któremu towarzyszył przyjaciel z kamerą, opuścił komisariat, pozostawiając chichoczących policjantów.

„Wbrew powszechnemu przekonaniu, policja wciąż ma poczucie humoru”, powiedział sierżant Jones.

Źródło: tvnz.co.nz



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
(A)nonim
14 lat temu

Remy by się nadawał.

dni
6
4
5
godzin
1
8
minut
3
2
sekund
3
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026

Kalendarium

  • 61 lat(a) temu urodził się Diedrich Bader, aktor użyczający głosu Batmanowi w serialu animowanym Batman: The Brave and the Bold
  • 39 lat(a) temu zmarł Gardner Fox, scenarzysta komiksowy, który po raz pierwszy wprowadził pas Batmana i batarangi

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki