Lee Bermejo o „Batman: Noel”

|

autor:

|

kategorie:

Twórca wydanego ostatnio w Polsce „Jokera”, Lee Bermejo udzielił ostatnio wywiadu Newsaramie na temat powieści graficznej „Batman: Noel”, która trafi do sprzedaży w USA już 2 listopada.

Bermejo przyznał, że po poprzednich swoich bardzo poważnych i mrocznych projektach takich jak „Batman Deathblow” chciał zrobić coś innego. „Batman: Noel” nie jest bynajmniej adaptacją „Opowieść wigilijna”, ale wykorzystuje strukturę z historii Karola Dickensa. W historii nie pojawiają się też duchy, ale są postacie, które są ich analogiami. W sekwencji z duchem dawnych świąt pojawi się Catwoman. Superman będzie pełnił funkcję ducha obecnych świąt, a Joker ducha świąt przyszłych.

Pełny wywiad z Lee Bermejo mozna przeczytać pod tym adresem.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
(A)nonim
13 lat temu

To może być naprawdę dobry komiks.

dni
7
1
0
godzin
0
7
minut
4
8
sekund
0
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki