Nowy plakat „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Na oficjalnym, Facebookowym fanpage’u „The Dark Knight Rises” pojawił się nowy, trzeci plakat do finału trylogii Nolana. Plik w pełnym rozmiarze znajdziecie tutaj.



5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
MUK
13 lat temu

Podoba się

Joker921
13 lat temu

Taki sobie :|, już niektóre fan arty były lepsze

MorriS
13 lat temu

Zgadzam sie z przedmowca niektore fanarty byly lepsze bo oryginalniejsze Przeciez ten plakat to niemalze kopia z THE DARK KNIGHT rozumiem trylogia ale zeby zaraz tak podobne do siebie jedynie gacek ma opuszczona glowe a w TDK bardziej mial zadarta i pewna postawe Moglo byc lepiej mam nadzieje ze jakies POSTERY sie jeszcze pojawia na razie jestem tym zmieszany HA HA HA

Franek Kimono
13 lat temu

To jakiś kawal? 8-/ taki plakat sam zrobiłbym i to bez użycia photoshopa

Rexio
13 lat temu

Hm…pierwsze co pomyślała jak to zobaczyłam to : ” Czy ja tego już gdzieś nie widziałam ?”, ppomógł mu wujek google i proszę : http://www.fanpop.com/spots/the-dark-knight/images/8602207/title/batman-dk-wallpaper ” Hm….close enought haha 🙂 ” . Jakoś mi się to nie podoba, nie bierzcie tego źle. Sam plakat jest fajny, ale to wygląda jakby po prostu spisali prace domową z internetu z niewielkimi zmianami tak by nauczyciel się nie skapnął że jest z internetu !!!

dni
6
3
0
godzin
0
7
minut
2
1
sekund
0
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026
  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki