Warner Bros. przymierza się do oddzielnych filmów o Aquamanie i Wonder Woman

|

autor:

|

kategorie: ,

Nowa Justice LeagueKlucz do przyszłości wspólnego filmowego uniwersum DC Comics cały czas spoczywa w rękach „Man of Steel”. Według najnowszych raportów przed filmem o Justice League najpierw zrealizowany ma zostać sequel „Man of Steel”, ale w planach są także osobne produkcje z Wonder Woman i Aquamanem. Wiele więc wskazuje na to, że realizując film o „Justice Leauge” twórcy inspiracji szukaliby w New 52, gdzie Wonder Woman i Aquaman odgrywają ważne role.

Źródło: The Wrap



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Ad
13 lat temu

Boję się tych filmów;<

gelek91
13 lat temu

@Ad: wcale ci się nie dziwię. To bardzo zły pomysł by robić oddzielne filmy z tymi postaciami. Ostatni „Green Lantern” zdaje się potwierdzać tą tezę. Jeśli wyjdą te filmy, to raczej należy spodziewać się klap – zarówno finansowych jak i artystycznych.

arti682
13 lat temu

Rzeczywiście klapa tych filmów mogła by zamknąć drzwi dla realizacji JL.

dni
1
2
2
godzin
1
6
minut
0
6
sekund
1
5
dni
4
6
5
godzin
1
6
minut
0
6
sekund
1
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997