Nowe serie z Batgirl i Nightwingiem? Joker od Jocka.

|

autor:

|

kategorie:

Pojawiają się kolejne informacje na temat zmian w uniwersum DC Comics, które rozpoczną się we wrześniu. Według informacji Bleeding Cool jedną z nowych serii ma być „Batgirl”, gdzie w rolę bohaterki ma się wcielić Barbara Gordon. Pojawiają się także informacje jakoby miała się ukazać nowa seria z „Nightwingiem”.

Z bardziej pewnych informacji, fani twórczości Jocka na jego profilu na Twitterze mogą obejrzeć okładkę do jednego z numerów „Detecitve Comics”, którą zdobi nie kto inny tylko sam Joker. Interesujący rysunek zamieścił też na swoim blogu rysownik „Red Robina” Marcus To.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
nicko_ponad_prawem
14 lat temu

Czyli rozumiem, ze dc znowu robi restart?:/

dni
5
6
9
godzin
1
9
minut
4
9
sekund
1
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Tuzy Jokera" (WKDCBiZ) – 11 marca 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 4" – 11 marca 2026
  • "Batman, Tom 5: Mroczne więzienia" – 25 marca 2026
  • "Władza absolutna, Tom 1: Pozbawieni mocy" – 25 marca 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Neala Adamsa?







Zobacz wyniki