Dodatkowe historie w „Batmanie” odkryją sekrety Court of Owls

|

autor:

|

kategorie:

Od 8. numeru seria „Batman” będzie wzbogacona o dodatkowe historię. Ich scenarzystą będzie Scott Snyder, a rysownikiem Rafael Albuquerque, z którym Scott pracował wcześniej przy „American Vampire”.

Dodatkowe historie kontynuować będą odkrywanie kolejnych sekretów złowieszczego planu Court of Owls. W maju na łamach bat-tytułów rozegra się również crossover „The Night of The Owls”, w który ujawniony zostanie cały plan tajemniczej organizacji. Batman będziem usiał się zmierzyć z zagrożeniem z jakim nigdy wcześniej nie miał do czynienia.

Od numeru 9. rozpocznie się 3-częściowa historia „The Fall of the House of Wayne”, która przybliży wspólną historię związku Court of Owls z rodziną Wayne’ów – głównie z rodzicami Bruce’a. Historia zostanie opowiedziana z punktu widzenia Jarvisa Pennywortha, ojca Alfreda. Ujawni kilka wstrząsających sekretów, dotyczących sił, które ukształtowały mitologię Batmana.

Źródło: Blog DCU



dni
1
3
7
godzin
1
1
minut
0
2
sekund
5
3
dni
4
8
0
godzin
1
1
minut
0
2
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026

Kalendarium

  • 74 lat(a) temu urodził się Liam Neeson, aktor znany z roli Henriego Ducarda w filmie Batman Begins
  • 15 lat(a) temu zmarł Lew Sayre Schwartz, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 1948-53