Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Kto by się tego spodziewał. Na finiszu poprawek do ostatniej części nolanowskiej trylogii okazuje się, że swoją cegiełkę do jej powstania dołoży również nasz rodak.

„The Dark Knight Rises” z polską nuta? Jak najbardziej, i to nie tylko w przenośni ale i dosłownie. Dobrze poinformowane źródła doniosły w dniu wczorajszym, że propozycję współpracy przy tegorocznym letnim hicie otrzymał rodowity Wielkopolanin, dobrze znany w Hollywood laureat Oscara, Jan A.P Kaczmarek. Za zatrudnieniem kompozytora optował nie kto inny jak twórca muzyki do batmańskiej trylogii, Hans Zimmer!

Soundtrack do ostatniego Batmana jest dziełem praktycznie skończonym – zwierzył się w prywatnej rozmowie dziennikarzowi The Hollywood Reporter Zimmer – jednak wciąż brakuje mi tutaj ostatecznego dopełnienia, jako, że w mojej pracy zawsze dążę do perfekcji. Szczególnie jeśli chodzi o temat muzyczny złej organizacji, na czele której staje Bane. Uznałem, że idealna byłaby tutaj dodatkowa „słowiańska” nuta. Dlatego właśnie zaprosiłem Jana do współpracy.

Obaj kompozytorzy mają pracować przez najbliższe dwa tygodnie, celem nadania fragmentom ścieżki dźwiękowej wspomnianej „słowiańskiej” nuty. Czekamy niecierpliwie na efekty prac a naszemu rodakowi gratulujemy niewątpliwego sukcesu jakim jest współpraca z tak znakomitym kompozytorem jak Hans Zimmer i możliwość wniesienia swojego wkładu w powstanie jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

kolejny primaaprilisowy żarcik 🙂 podziwiam poczucie humoru autorów artykułu 😉

Mam nadzieję, że to nie żart! 🙂

Też na to liczę.

Haha, przez chwilę się nabrałem:D Słowiańska nuta, doooobre:D

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):