Ben Affleck nie wyreżyseruje „Justice League”

|

autor:

|

kategorie:

Na temat zaangażowania Bena Afflecka do wyreżyserowania filmowej wersji przygód Justice League docierały sprzeczne informacje, ostatnio sam reżyser/aktor zabrał w tej sprawie głos.

Nie pracuje nad „Justice League”. Jednym z problemów z serwisami internetowymi jest to, że muszą one czymś zapełniać swoje strony i tak rodzą się plotki. „Justice League” zapowiada się naprawdę interesująco, ale nie jest to projekt nad którym pracuje.

Źródło: 24 Hours Vancouver



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
MrNobody
13 lat temu

Szkoda, niezły z niego był Daredevil, czuje klimat komiksów. Bankowo by coś świetnego nakręcił ;]

dni
1
1
9
godzin
2
2
minut
3
4
sekund
3
4
dni
4
6
2
godzin
2
2
minut
3
4
sekund
3
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>