Tryb dla wielu graczy w „Batman: Arkham Origins”?

|

autor:

|

kategorie: ,

batman_arkahrg-108x43Serwis Kotaku podzielił się niedawno ciekawą informacją dotyczącą „Batman: Arkham Origins”. Prawdopodobnie w trzeciej części sagi, która jest prequelem, doczekamy się trybu dla wielu graczy. Redaktorzy serwisu dowiedzieli się o tym fakcie ze źródła, które jeszcze przed ogłoszeniem w „Game Informerze” poinformowało o tym, że nowa produkcja będzie nazywać się „Batman: Arkham Origins” i akcja toczyć się będzie w śnieżnej atmosferze. Inny informator Kotaku również potwierdził istnienie możliwości gry w kilku graczy.

Jeden z trybów (i być może jedyny) polegać ma na wcieleniu się w rolę członka gangu Jokera lub Bane’a i podjęciu się złapania Batmana i Robina. Wśród złoczyńców do wyboru i ich modyfikacji mamy mieć do dyspozycji Killer Croca, Deaadshota, Firefly’a, Black Maska, Deathstroke’a oraz kogoś z umiejętnościami związanymi z elektrycznością.



dni
1
2
1
godzin
1
9
minut
0
2
sekund
0
7
dni
4
6
4
godzin
1
9
minut
0
2
sekund
0
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 84 lat(a) temu w Detective Comics #66 zadebiutowała postać Dwóch-Twarzy
  • 37 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batmana
  • 34 lat(a) temu w Detective Comics #647 zadebiutowała postać Stephanie Brown
  • 15 lat(a) temu zmarł Eugene Jules Colan, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 80-tych