Podczas Eurogamer Expo producent “Batman: Arkham Origins” Guillaume Voghel zdradził kilka szczegółów na temat najnowszej gry z Mrocznym Rycerzem.

Przejście całej gry wraz z misjami pobocznymi powinno zająć ok. 12 godzin. Na zebranie wszystkich trofeów potrzeba będzie jednak znacznie więcej czasu. Dla graczy przygotowano też nowy bardzo trudny tryb New Game Plus, ale prawdziwym wyzwaniem będzie tryb “I Am the Night”, w którym nie będzie możliwości zapisywania gry, a gracz będzie miał tylko jedno życie.

UPDATE:
Na swoim profilu na Twiterze Eric Holmes wyjaśnił, że w “I Am the Night” będzie możliwość zapisywania gry. Dodał również, że długość gry jest porównywalna z tą z “Batman: Arkham City.

Źródło: Polygon

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

UPDATE! Już zostało to zdementowane!

Eric Holmes już to wyjaśnił na swoim Twitterze. Gra będzie zapisywana! Jeśli stracisz życie zaczynasz całą kampanię od nowa, ale jeśli chcesz wyłączyć grę to można to zrobić. Dowód: https://twitter.com/ericholmeslive/status/384591176998723584

Co do długości gry to nie jest ona oficjalnym potwierdzeniem, jest tylko rzuconą z głowy liczbą jednego z pracowników WBGM przy odpowiedzi na pytanie. Eric również to wyjaśnił mówiąc, że pierwszy raz spotyka się z taką liczbą, a sama rozgrywka będzie trwać mniej więcej tyle samo co w Arkham City.
Dowody:
https://twitter.com/ericholmeslive/status/384770806984622080
https://twitter.com/ericholmeslive/status/384771039965622272

Kto ma rację, dowiemy się pewnie niedługo, ale gra tej samej długości co AC to powinno być absolutne minimum.

12 godzin?! Odwołuje preorder 😛

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki