Po „Batman vs. Superman” przyjdzie czas na „Justice League”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Justice LeagueMark Hughes, dość wiarygodne źródło jeśli chodzi o doniesienia z branży filmowej, na swoim profilu na Twiterze poinformował, że ostatnie plotki na temat „Justice League” są prawdziwe.

W „Batman vs. Superman” pojawi się kilku innych superbohaterów. Następnym filmem będzie „Justice League”. Kilkoro aktorów jest w końcowej fazie negocjacji.

Być może zdjęcia do „Batman vs. Superman” i „Justice League” nie będą kręcone w tym samym czasie, ale filmowa wersja przygód superbohaterów DC Comics ma wejść na ekrany kin szybciej niż można się było tego spodziewać.

Do tej pory oficjalnie potwierdzono, że w „Batman vs. Superman” oprócz Batmana i Supermana pojawi się Wonder Woman. Jeśli chodzi o epizodyczne role innych superbohaterów, to nie wiadomo, czy pojawi się Flash, prawdopodobne będzie za to Dick Grayson (ale nie w kostiumie Nightwinga).

Hughes przypuszcza również, że pierwsze zdjęcie Bena Afflecka w roli Batmana powinniśmy zobaczyć dosłownie lada moment.

Źródło: Mark Hughes – Twitter



dni
6
8
godzin
0
0
minut
3
1
sekund
0
1
dni
5
5
1
godzin
0
0
minut
3
1
sekund
0
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Absolute Batman, Tom 1: Zoo" – 26 sierpnia 2026
  • "Batman/Superman. World’s Finest, Tom 6: Niemożliwe" – 26 sierpnia 2026
  • "Batman Detective Comics, Tom 1: Ojcowskie miłosierdzie" – 09 września 2026
  • "Batman. Mroczny Rycerz. Powrót Mrocznego Rycerza" – 09 września 2026
  • "Batman. Mroczny Rycerz. Mroczny Rycerz kontratakuje" – 09 września 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>