Komiksy w USA 6 stycznia

|

autor:

|

kategorie:

DETECTIVE COMICS #48W środę, 6 stycznia, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • BATMAN AND ROBIN ETERNAL #14
    Grayson, Red Hood, Red Robin i Harper Row muszą odkryć pełny zakres niebezpiecznych operacji Matki, i są gotowi zastawić pułapkę. Ale jest jeden problem: Cassandra Cain przeszła na drugą stronę i mogą nie być w stanie zawrócić jej z tej drogi. Nie ma też czasu do stracenia, bo za każdą odkrytą tajemnicą Matki, kryją się kolejne, w tym następny cel Matki, miejsce z którym bardziej osobiście Dick Grayson związany być nie może!

    BATMAN BEYOND #8

  • BATMAN BEYOND #8
  • DC COMICS BOMBSHELLS #8
  • DETECTIVE COMICS #48
    W wyniku Wojny Robinów i współpracy z Justice League, Jim Gordon liczy na powrót do tego co on i Batman robią najlepiej: walki z kryminalistami w Gotham City. Ale w cieniu czai się sprawa z przeszłości Jima, która może zadecydować o przyszłości Batmana.
  • INJUSTICE: GODS AMONG US: YEAR FIVE #1
  • BATMAN: ARKHAM KNIGHT VOL. 1
  • BATMAN: DETECTIVE COMICS VOL. 6 – ICARUS
  • BATMAN: DETECTIVE COMICS VOL. 7: ANARKY
  • RED HOOD AND THE OUTLAWS VOL. 7: LAST CALL

Źródło: DC Comics



dni
1
3
3
godzin
0
6
minut
4
1
sekund
0
5
dni
4
7
6
godzin
0
6
minut
4
1
sekund
0
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 81 lat(a) temu urodziła się Adrienne Barbeau, aktora użyczająca głosu Catwoman w serialach animowanych z lat 1992-2002
  • 6 lat(a) temu zmarł Dennis O’Neil, redaktor naczelny i scenarzysta komiksów z Batmanem, twórca postaci Ra’s al Ghula