Komiksy z Batmanem są już z czytelnikami od ponad 80 lat. Obecnie wiele rzeczy jest dla czytelników oczywiste, ale zastanawialiście się kiedy po raz pierwszy wykorzystano bat-sygnał?

Jak się okazuje dopiero na w 1942 roku w “Detective Comics #60”, kiedy w ten sposób dano znać Bruce’owi i Dickowi, że potrzebna jest pomoc Batmana i Robina.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Te ciekawostki nigdy mi się nie znudzą. 🙂

Te ciekawostki są na bardzo niskim poziomie. Jakby pisał je jakiś przedszkolak. Dwa zdania i to ma być informacja. To trochę uwstecznienie się. Trzeba wejść na trochę wyższy poziom. Czy ja aż tak dużo wymagam?

Myślisz, że kogokolwiek, z redaktorami włącznie obchodzą Twoje wymagania? Nikt nie ma grosza z tego, że taki Igor przeczyta artykuł i potem skleci często wyprany z logiki, a ostatnio nawet z wdzięczności komentarz. Q przetłumaczył i zredagował tekst w swoim prywatnym czasie, by podzielić się tą informacją z fanami – nie ze snobem udającym znawcę. Zasługuje na dobre słowo, nie na Twoje bezczelne i odosobnione pretensje.

Tę informację / ciekawostkę można przekazać nawet w jednym zdaniu. Nie potrzeba do tego referatu.

Sinnerman POPIERAM CIEBIE ! Fajnie że to robisz, coś nowego sie dowiadujemy 🙂 Fajny artykuł, nie lubie jak ktoś się wymądrza niech napisze Artykuł ! Rób to co robisz ! Super ! Pozdrawiam … !

Igor wymuś od siebie zamknięcie się w celi bez klamek bo nikogo nie obchodzą twoje żałosne wywody.

już za:
dni
2
5
8
godzin
2
2
minut
5
8
sekund
2
4
Kalendarium
Galeria
bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13 bw_2x17_12 bw_2x17_11 bw_2x17_10
Komiksowe Top 5